yanıtlar 11
 • hepsi birbirinden sıkıntılı araçlar. sanayi çevresi iyi olan almalı bunları. scirocco 1.4 tsi ve emekli bir albay satıyor ise, olabilitesi var.
 • sciroccom var. apaçi değilim. drag'dir drift'tir alakam olmaz. arabaya modifiye yaptırmadım. düzgün kullanırım. alfa romeo'yu direk elerim, arkadaşlarımda var. konu dışı. bmw çok kaliteli markadır ama 1.16'sı aşırı overrated'dır. 1.16 ile sciro arası scirocco derim.
 • kararını vermişsin zaten kardeş, kendini vazgeçirtene kadar millete sorma, al geç içine sinen şirokkoyu.
 • 2011 üstü mini cooper s bak
 • vw grubu sorunludur. scirocco arkasına oturan için baya baya sıkıntılı. çok dar.

  alfa çok iyi ama serviste bile ustasını zor bulursun. hele bide önceki sahibi sanayide fln elletmişse arabayı baya uğraşma ihtimalin yüksek.

  km düşük bmw bunların içinde en mantıklısı. km düşük olayını özellikle belirtiyorum. servis parça usta sıkıntısı olmaz. 1.6 motoru masrafsızdır ama diğerleri gibi gitmez. aslında bmw ya biniyorum demek için 3.20 den aşağısı olmaz 6 silindir. 3 seçenek içinde yinede en iyisi bmw dur.

  benden bu kadar. içine sinen hayırlısı olsun
 • scirocco’yu kafadan elemen güzel olmuş demek ki akıllı mantıklı makul bir insansın. ben bunların içinden bmw 1 serisini alırdım ama hangisini önerirsin dersen o biraz senin şahsi ihtiyaçlarına kalmış. hala alfa romeo için parça bulamazsın geyiği yapılıyor, artık ben umudu kestim yarın mars’ta koloni kurup dünya dışı yaşam tesisleri de kursak, bu alfa romeo için; parça bulamazsın, usta bulamazsın insanlarının nesli tükenmeyecek. yahu arabanın zaten %80’i fiat tarafından üretiliyor motor desen; dizeli hormonlu punto, benzinlisi hormonlu bravo motoru. bu üçü arasında parça ve servis açısından en sıkıntısız olanı giuletta hatta. eğer daha geniş bagaj hacmi, daha ekonomik bir motor, daha düşük servis maliyetleri ve italyan tasarımının bir kombinasyonunu istiyorsan düşünmeden giuletta al derim.
  bakma ben 1 serisi alırım diyorum, çünkü bagaj hacmidir, arka diz mesafesidir, yakıt tüketimidir bunlar benim için ikinci planda olan şeyler. fakat giuletta arkadan çekişli olsaydı düşünmeden giuletta alırdım.
 • üçü de çöp. o arabaları alacağıma paten alırım daha iyi.
 • arka koltuklarda hep nefret ettiğin arkadaş ve akrabalarını taşıyacaksan giuletta kesinlikle tercihin olmalı. öndekilerle iletişimi tamamen koparıp arkada kendi kendilerine takılmalarını sağlayacak tasarım felaketi kazulet ön koltuklara sahip zira
 • dostum 1atmosferik 2 turbo motor kıyaslıyosun,kriterin nedir tam olarak ? mazda 3 al , sahip olduğu donanım bmw de dahil hiç bir araçta mevcut değil,hem kaçsın hem yaksın diosan scirocco al derim naçizane..ama mazda dan alacağın tat başkadır demedi deme..
 • d) hiçbiri. git bir mercedes al.
  not: alabiliyorsan volvo da olur.
1 yanıt daha