yanıtlar 20
12 yanıt daha
 • noah. en dramatik hayat yaşayan karakter bence o'ydu
 • ana karakterlerden sadece hannah'ya üzülmüyorum desem yeridir. kadin küçüklüğünde de kötüymüş büyümüş hali de tam bir taş kalpli.
  yazık olmuşlar listemin ilk üçünde su isimler var:
  1. katharina nielsen. psikopat annesinden ayrı çekti, her çiçekten bal alan kocasından ayrı çekti. hannah'nin gazabına uğradı. yetmedi oğlu kayboldu, sonra kocasi kayboldu. kocasini buldu kurtaracak derken, öz annesi tarafından imha edildi ve golün dibini boyladi. mezarı da yok. goldeki ceset diye efsane olmuş durumda.

  2. regina tidemann. okul arkadaşları tarafından eziyet gördü. ona destek olan tek arkadaşı mads kayboldu. annesini hiçbir zaman memnun edemedi, sevgisini hissedemedi. sonra dedesi cinayete kurban gitti ve annesi ortadan yokoldu. oteline haciz gelecekti sanırım ve kocası da cinayetten tutuklandı. bu sırada kanser olması şaşırtmadı.

  3.mikkel/michael kahnwald. talihsizlikler zinciri. kafayı hepten usutmemesi ve hala sevgi dolu kalabilmesi mucize ama oğluna ve karısına düşkündü yine de. kaçırıldı tek başına başka bir zamana hapsoldu. yetişkin halinde eski ailesi ile komşu oldlmak zorunda kaldı ve haklı olarak insan içine çıkmak istemediği için karısının pasif agresif tutumlariyla uğraştı durdu. babası ile kaçma girişimi engellendi. ınes tarafından sevilse de haplandi. sonunda oğlunun yönlendirmesi ile intihar etmiş oldu.

  bir de egon var. o da olayların ortasında savruldu durdu yazik ama claudia'nin da dediği gibi iyi bilirdik. tatlı sevecen vicdanlı bir tipti her şeye rağmen. olayları çözecem diye delirecekti az kalsın ama coluklu çocuklu uzun bir hayat yaşadı. torununu da gördü. o kdr fena değil o yüzden bence.

  ulrich'e gelince helge'yi acımasızca öldürmeye çalıştığı için bence hakketti başına gelenleri. sonuçta bir çocuk o.
 • ihtiyar ulrich, hani 53'te akıl hastanesine kapatılıp 34 yıl orada kalan, yazık adamcağızın gözleri nasıl da hüzünlü bakıyordu öyle, en son kendisini kurtarma sözü veren karısının yolunu gözlerken, saate bakarken bıraktık o hüzünlü gözleri, yazık ya kıyamam garibim mikkel'ine de kavuşamadı.
 • mikkel ve helge
 • katharina, genç regina, magnus ve franziska, elisabeth ve noah, yetişkin mikkel.
 • jonas, hayatı kaymış garibimin. mikkel'in yaşadığı da ayrı bir dram.
 • 3.sezon o kadar sıkıcı geçti ki kendime üzüldüm sadece.