yanıtlar 18
15 yanıt daha
  • agzi gevsek biri olarak rahatlamiyorum. gercegi kabullenmek, itiraf ettigim seyin gecmiste kaldigini bilmek ve bu hatadan ders cikardigimin bilincinde olmak beni asil rahatlatan seyler oluyor.
  • çok kısa süreli bir rahatlama .ardından kademe kademe gelen eskisinden de kötü bir duygu çünkü en çok itiraf etmek istediğimiz kişi bizden en çok soğuma ihtimali olduğunu düşündüğümüz kişi çoğu zaman ,ki öyle olmasa bizi desteklese de bir şey değişmiyor ,kötü duygu gitmiyor ,insan rahatlamıyor,her zaman yargılanacağını düşünüyor.
    ki bir de şu geldi aklıma "itiraf ruha iyi gelir ruhu bosaltir, yeni günahlar için yer hazırlar".
    ruhu boşaltmak nedir ? rahatlama anlamında mı ?belki kitapta öyle .ama ruhu boşaltmak gerçekte belki de bir parçanı atmaktır.parça atılır ve belki yeri doldurulur ama değişikliği unutamazsın.
  • bir arkadaşın kedisini uzak bir yere koymuştum 15 yıl önce.. evi çok pisletiyordu . ergenlik işte. sonra bunu ona itiraf ettim. tabii bu itirafı 2 yıl önce yani olaydan 13 yıl sonra yaptım.bunun dışındaki itiraf edeceğim her şey utanç verici olduğu için henüz daha hiç itirafta bulunamadım.