yanıtlar 44
 • öncelikle nights king değil. night king. ikisi farklı şeyler.

  bana kalırsa insanlarla arasında bir anlaşma vardı.
  o duvarın diğer tarafına geçmiyor, insanlar da ona çoğalmasını sağlayan bebekleri adak olarak veriyorlardı. uzun süre bu böyle devam etti. hatırlarsanız duvarın öteki tarafında craster mutlu mesut yaşıyordu o adama dokunmuyorlardı. o da çocuklarını bunlara veriyordu. aynı şekilde yabanıllar da duvarın öteki tarafında yaşıyordu. ne zaman ki craster öldü adamlar ak gezenler duvara yürümeye başladılar.

  daha önce bu teoriyi dile getiren oldu sanırım bir yerde izlemiştim. bana en mantıklı gelen bu şimdilik.
 • ordusunu oluşturmak için bebeklere ihtiyacı vardı.ormanın çocuklarından intikam istiyor diye biliyorum ben.
 • dünyaya barış ve huzur getirmek
 • herhangi bir kaleye çöküp şömineyi harlamak, üşüyen dizlerini biraz olsun ısıtabilmek.
 • night king bence çocukken birisi tarafından yüksek bir yerden atıldı, uzun bir çile çekti ve zamanla durugörü yeteneği kazandı, yeri geldi geçmişi görebilme kabiliyeti elde etti ve yaşı ilerledikçe daha birçok yeteneğe sahip oldu fakat en önemlisi zaman yolculuğunu başarabilmiş olması. tabi ki tanrı’larla, dokuz başlı bilmemnelerle olan bağlantılarını henüz bilmiyoruz ama ölülere hükmedip yönlendirebilmesi de tanrısal bir güç şüphesiz. beklenen kurtarıcı her filmde dizide ya da kitapta iyi bir karakterken belki de bu dizide bize göre kötü olan night king olacak the one. sonuçta kime göre neye göre kötü. kötülük nedir?
 • ben onun yerinde olsam, ejderhası da var artık girerim mağaraya harlatırım ateşi ejderhaya kemiklerim ısınır.... ohhh
 • amaçları insanlığı yok etmek. çünkü yaradılış nedenleri bu. orman çocukları tarafından.

  ancak bran=nightking teorisine göre westeros'a reset atmak.
 • insanlar ile ormanın çocukları arasında geçen savaşta insanlar galip geliyordu ormanın çocukları yakaladıkları bir insanı büyü ile night king'e çevirdi. kalbine ejderhacamını soktukları bölümü hatırlıyorsunuzdur. night king insanlarla savaştı ve azor ahai önderliğinde savaşı insanlar kazandı. sonrasında duvar inşa edildi.

  özet: night king'in amacı insanları yok etmek.
34 yanıt daha