şükela:  tümü | bugün
  • allah'ın donattığı meziyetle şunu nasıl yaptığını açıklasın başka bir şey istemez.
    (bkz: dongi dongi dongi daga daga)
    edit: alttaki yazar arkadaşla pişti olmuşuz.
  • ben allah’ın donattığı, kabiliyetle yarattığı bir insanım'dan sonrasını okumadım.

bunu diyen adam dongi dongi diye şarkı yaptı. söyleyeceklerim bu kadar.
  • insan gündeme nasıl geleceğini şaşırıyor işte bazen. kendini ön plana çıkartmak için bu sağa sola sataşma neden ? kibrin kime ? neyi ispat etmeye çalışıyorsun anlamış değilim. bu kadar değersizleştiğini gözler önüne serdiğin için teşekkürler. şu açıklamayı yapmış olmasaydın vallahi aklıma gelmezdin en az beş yıl daha.
  • (bkz: bıyıklarımı düzelttim)

bak sen. biz sıradan insanlar yapmıyoruz öyle şeyler.
  • bahçede sosis yetiştirmek başlığından hareketle serbest çağrışım şeysisi.
    edit şeysisi: ne çok meraklısı varmış la o bahçenin.
  • ulan arkadaş sosis satanadam örneği acayipmiş. bari kokoreççi falan deseydin.. sanki amerikalı rapci de kendisi, new york sokaklarında "hot dog" satan adamla bir tutulmasını istemiyor.
  • bir kere çelik'in yaptığı müzikler sanat kategorisinde değerlendirilemez. düpedüz popüler kültür ürünü ticari melodilerdir. dolayısıyla, kendini sanatçı olarak değerlendirmesi biraz zorlamadan başka bir şey değil.

zaten kendini kıyaslamak için kurduğu sosisçi benzetmesi bile tek başına sanatçı bakışının ürünü değildir. ayrıca sosisçinin nereden çıktığı da bir muamma. türkiye'de ekmeğin arasına sosis süren kaç kişi var ki? aklına nereden gelmiş merak ettim. herhalde bir yerlerde sosis yerken aklına geldi bu benzetme.
  • sen değilsen ben hiç değilim.