şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istanbulun çeşitli halısahalarında oynan maçları kaydedip daha sonra izlemenize imkan veren şahane şey.

tek sıkıntı maçta güzel oynadığını sanıp tekrar izlerken yaşanıyor. o klas çalım, o şahane koşular meğerse bir kalasın yaptığı alelade hareketlermiş.

yine de tek pasla atılan goller, uzaktan nadiren çıkarılan güzel şutları izlemek için muazzam bir teknoloji. fikir babasından allah razı olsun.
  • valla 2011 yılında evimize yakın bir sahada oynayanların maçını çekip para kazanmışlığım vardı o günleri hatırlattı, küçük esnafın sonu gibi.
  • ben bu olayi ise dökmek istedim sadece akilda kaldı . daha kapsamlıydı benim ki.
  • on numara klas bir sey. mac bittikten sonra eve git, banyonu yap, icecegini al, sonra da ac oynadigin maci izle. eller ne kadar belde gezmissin, iki adim yanina pas atamamissin insqn guluyor izlerken. kimin aklina geldiyse +rep ve şuku veriyorum.
  • fikir olarak çok başarılı ve güzel bir girişim. hala bu sistemi bilenlerin az olması ilginç ama net biçimde gözüküyor ki, sistem altyapılarını iyileştirmeleri gerekiyor. böyle büyük bir video havuzunu yönetmek hiç de kolay bir iş değil ve site de zaten sürekli çatlayıp patlıyor.
  • nice kendini yildiz sananlarin, mac boyunca dinamo gibiydim diyenlerin foyasini ortaya cikaran proje.amariganin oyunu oldugunu dusunuyorum.
  • anlaşmalı olduğu halı sahalardan birinde maçınızı yapmışsanız, maçınızdan birkaç saat sonra kendinizi izleyebileceğiniz harika sistem.

ümraniye futbolpark'ta haftada bir kez maçımızı yapıyoruz. eve gelip duşumu aldıktan sonra, internetten açıp kendi oynadığım maçları izlemek inanın çok keyifli oluyor.

eğer halı saha işletmeniz, sosyal halı saha platformu üyesiyse, tek yapmanız gereken halı sahanızı bulup maç saatini seçmek. ta ta ta tammm! işte kanlı canlı oynadığınız maç karşınızda.*

linkini de vereyim tam olsun:
    http://sosyalhalisaha.com/

edit: link verildi.
  • maçtan çıktıktan 1 saat sonra videoyu izleyebildiğim beta aşamasında ki sistem. hayret lan böyle bi şeye yatırım yapmaları bile ilginç işletmecilerin.
    yalnız ne çalımlar var bee...
  • ben bu sistemi henüz beta aşamasında olmasına rağmen çok seviyorum. istanbulda bazı halısahalarda iki kamera var böylelikle devre yapmayı unutsanız bile, hangi kaleye gol atarsanız atın rahat bir şekilde izleyip montajını yapabiliyorsunuz.

ben zaman zaman bazı gollerimi kırpıp, arkasına müzik ekleyip sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum. istemsiz şekilde sırıtıp ruhum okşanıyor :)

atmıs oldugum güzel gollerden birisini bu linkten izleyebilirsiniz. ters açı için tıklayın.
    bu da başka bir gol :)

edit: halısahaya adam olunur.
  • güzel olmuş. maçın sonrasında duş ve bira eşliğinde golümü izliyorum.gayet iyi kalite. kameranın yerini söyleselerdi gol sevinci yapardık.