şükela:  tümü | bugün
  • bazı sosyal medya fenomenleri bir kaç gündür yayın yapmıyorlar , çünkü:

operasyonu desteklemek istemiyorlar.
    operasyon harici tweet attıklarında tepki göreceklerini biliyorlar.

bu nedenle ölü taklidi yapıyorlar. durumlara bakar mısın...

con sınov tarafından ortaya atılan iddaa

peki..

belki de gerçekten tüm dünyayı karşımıza almışken.
    birlik beraberlik içinde olmamız bir dönemden geçerken.
    ister akp ister başka partili ol... sırf takipçi kaybetmemek için yapılan bu şey benim kanıma çok dokunuyor..orda bu askerler sanki düğüne gider gibi güle oynaya giderken.. belki de bizlerden bekledikleri bir destek mesajı. yada onları mutlu edecek bişey... allah aşkına bir asker orda twitter açsa biz bunlar için neden burda bu kadar mücadele ediyoruz diyecektir.

savaşlar artık algı ve sosyal medya propaganda ile oluyor. biz daha bir arada duramıyoruz.bir elin parmaklarını geçmez ünlümüz dışında.. bizim izlediğimiz videolar, like edip takip ettiğimiz insancıklar.. belki de bize borçlarını ödemeleri için doğru zaman değil mi.sizlere para kazandıran seyircileriniz olarak borcunuzu bu ülkeye ödeyim. kanalınıza hoşgeldiniz diye yavşak yavşak konuşmasını biliyorsunuz... bir tane video bu askerler için yapmak formatınız dışında zor mu?

ben isim vermek için açmadım. sadece duyarlı olmak için ve başlığın yukarda olması durumunda eminim bu fenomenler takipçilerinin sesini duyarlar...

isteyenler başlık altına isim yazabilir....
    kimseyi linç etmeden herkesin kendine düşeni yapmasını beklememiz en güzeli...