şükela:  tümü | bugün soru sor
  • artık günümüzde çok rahat olan eylem.

"şurada dedim 2-3 kişiye bakayım aa karıymış" dedikten 5 dakika sonra facebook profillerine kadar eriştim. tamam ufak çaplı bir stalker moduna girsem de kasıtlı yaptığım bir olay olmadı. valla ben bile şaşırdım kaldım, artık nikimiz aracılığıyla bir şeyler yapamayacaz herhalde.
  • karşı cinse olan çekimin onun tamamen fiziksel özelliklerden ibaret olduğu kanısında değilim. netice itibariyle her kadında iki meme, her erkekte bir tane taşak var.

erkeğin, kadın vücudunu veya simetrik olarak kadının, erkek vücudunu arzulaması da lgbt kapsamındaki ilişkileri pek açıklamaz. önemli olan asıl cazibe merkezinin yani iki kulağımızın arasındaki organın ne kadar uyarıldığıdır sanırım. hal böyle olunca, yazarların aldığı tanışalım, görüşelim, gel beraber bira içelim türündeki mesajların trajikomik olduğu ışıl ışıl ortaya çıkar.

asıl olan, iki insanın oturup bir şeyler konuşabilmesi, paylaşabilmesidir. standart ilişki dinamiği içinde karşısındakini tanımaya çalışmak, bu amaca yönelik olarak yazışmak, mevcut platformda yapılabilecek en mantıklı şeydir.

hülasa, sözlük de dahil olmak üzere sosyal medya açık bir platformdur. yüz yüze iki laf etmekten aciz, klişeden ileri laf üretemeyen kişilerin klavye başında aslan kesildikleri, nezaket ve terbiye sınırlarını yok saymayı kendileri adına hak sayabildikleri bir yerdir de aynı zamanda.