şükela:  tümü | bugün
  • artık günümüzde çok rahat olan eylem.

    "şurada dedim 2-3 kişiye bakayım aa karıymış" dedikten 5 dakika sonra facebook profillerine kadar eriştim. tamam ufak çaplı bir stalker moduna girsem de kasıtlı yaptığım bir olay olmadı. valla ben bile şaşırdım kaldım, artık nikimiz aracılığıyla bir şeyler yapamayacaz herhalde.
  • karşı cinse olan çekimin onun fiziksel özellikleri olduğu kanısında değilim. netice itibariyle 3 delik, 2 meme her kadında; pipi, taşaklar her erkekte var. öyle veya böyle burada fiziksel farklılıkların pek de mühim olmadığı aşikar.

    erkeğin, kadın vücudunu veya simetrik olarak kadının, erkek vücudunu arzulaması da lgbt kapsamındaki ilişkileri pek açıklamaz. önemli olan asıl cazibe merkezinin yani iki kulağımızın arasındaki organın ne kadar uyarıldığıdır sanırım. hal böyle olunca, buradaki kadın/erkek üyelerin her gün mesaj kutusunu dolduran; tanışalım, görüşelim, gel beraber bira içelim türündeki mesajların trajikomik olduğu ışıl ışıl ortaya çıkar.

    asıl olan, iki insanın oturup konuşması, ortak bir şeyler paylaşması, fikir teati etmesidir. standart ilişki dinamiği içinde kendisini veya karşısındakini tanımaya çalışmak, bu amaca yönelik olarak yazışmak da, mevcut platformda yapılabilecek en mantıklı şeydir.

    hülasa, sözlük de dahil olmak üzere sosyal medya açık bir platformdur. yüz yüze iki laf etmekten aciz veya klişeden ileri laf üretemeyen kişilerin klavye başında aslan kesildikleri, nezaket ve terbiye sınırlarını yok saymayı kendileri için hak sayabildikleri bir yerdir de aynı zamanda.