şükela:  tümü | bugün
  • psikopatlıktır.

abi şimdi benim bir tanıdığım var. böyle kezban diye tabir ettiklerimizden. hani evlenmeden önce bir takım erkek "kardeş"leri olanlardan. evlendikten sonra hepsiyle iletişimini kesen. sonra 1050 tane söz kına fotoğrafı paylaşıp buldumcuk olan... tanıdınız ya işte. şimdi bu kızın değişmeyen tek bir özelliği kaldı: fake hesaplardan kendine methiyeler düzmek. evlenmeden önce de aynıydı evlendikten sonra da. boşandı yine aynı. üzerine kapandı, yine aynı. bu arada bakın fake hesaptan demiyorum, hesaplardan diyorum. bi arkadaşımla sardık buna; stalkladık bildiğiniz; bütün fake hesapları birbiriyle arkadaş. asgafgahah.

şimdi mesela bir fotoğraf paylaşıyor, istediği ilgiyi göremedi mi? hemen patlatıyor bir yorum; canım mankenlerden bile güzelsin. 3-5 like daha geliyor. ama kızımız doymuyor, iki gün sonra diğer fake hesaptan maşallah canım sana çok güzelsin diyor, böylece fotoğrafı yine öne çıkarıyor. ha bir de bu kız dindar kesimden, hani yalanla falan işi olmayanlardan yani. ee? noldu şimdi? esprisine gülünmeyen adama benzemek istemem ama böyle mallar var gerçekten. ne diyelim, allah akıl fikir versin.