• kanal d'nin yeni gündüz programı. bu programın tutacağına inanıyorsanız kanalı kapatın gidin.

sosyetik ev kadınları tanıtım
  • merak etmeyin tutar. ben bu evlilik programları başladığında dedim ki “gelenek görenek dalgasına kan gövdeyi götürür” bi bok olmadı. millet analı kızlı katılıyor.. bu da tutar biz de öyle şaşıracağımız şeylere yeni bir şey ekleyiveririz:)
  • ilk gördüğümde şaka zannetmiştim sanırım kanal d sosyeteyle cemiyetle taşak geçiyor.
  • reklamlarını gördüğümde şoka girdiğim program. şuna benzer bir diyalog gördüm ve gülsem mi ağlasam mı bilemedim:
    + o neden davetlere katılmıyor, hiçbir davette onunla karşılaşmadım?
    - kimse davet etmiyor demek ki şekerim
    ve şuh kahkahalar
    cemiyet hayatı böyleyse asla zengin olmak istemiyorum, fakirlik mutluluktur.
  • adının “the real houswives of bağcılar” olarak değişmesi gereken şey. fragmanını görmemle ne kadar benim standartlarına göre bile leş bir yapım olacağı belli. eğer yurdum cemiyeti bunlar gibi merdiven altı estetikli, pavyon abiyeli ablalardan oluşuyorsa vay halimize.
  • ruh hastası ve ilgi orospusu kadın tiplemelerinin mal mal hareketleriyle gündüz kuşağında estireceği yapım. arada izler dalga geçerim tabii ki.
  • evlilik programlarının yasaklanması sonrası doğan izlenme boşluğunu kapatmak üzere, çoğu tiyatrocu olan olgun ve dolgun avratların milletin ağzının suyunu akıtacağı program olacaktır.
  • “instamom”ların yarışacağı program.
    biz instagram’da tahammül edemiyoruz, adamlar programını yapmışlar.
    ben bu ablaları değil de, asıl bunlarla evlenen abileri merak ediyorum. bir insan neden kendi parasıyla “görgüsüzlük” kasan, çoluğunu çocuğunu instagram’da “aksesuar” gibi kullanan, aşırız doz botokstan şöyle görünen, dünyadan haberi olmayan biriyle evlenir? onunla bir ömür ve gelecek planı yapar? ben yapamazdım. tebrikler.
  • the real housewives serisinden apartma, korkunçlu kanal d projesi
hesabın var mı? giriş yap