şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bakırköy'de yeni açılan minik ama lezzeti dev pizzacı. ben her zaman butik işletmeleri severim tercih ederim capua pizzadan ara sıra pizza söylüyorduk, geçen gün önünden geçerken dikkatimizi çekti denedik. farkı ne derseniz bir kere çok lezzetli pizzalar yapıyor ayrıca genelde pizza yediğim zaman midemde şişkinlik,yanma gibi sıkıntılar oluyordu ama buradan yediğim pizzada böyle bir sıkıntım olmadı herkese tavsiye ederim. bakırköy'de oturuyorsanız mutlaka gidin yiyin hatta hazırlerken izleyin incirli caddesinin üzerindeki yapı kredi bankasının karşı sokağında yok ben gidemem diyenler içi telefon numarası 0212 543 18 00
 • bir an başlığa tıklayınca, " bir ekşisözlük yazarı" yazacak diye korkmadım değil.
 • dükkan sahibine "hacı al bu hesap benim, kendin için 2-3 cümle et" desem böyle döktüremez. işte müşteri memnuniyeti, işte görmek istediğimiz pizzacı.
  not: çok acıktım. sözlük bana pizzacı bul allahsız
 • yeri yapı kredi karşısında değil, özel çamlık hastanesi'nin incirli caddesi'ne bakan tarafında bakırköy meydan'a doğru giderken ilk ışıklarda hemen sağdadır. (bkz: 10 numara pizzacı) (bkz: iyi işletmeci)
 • sanırım yeri değişmiş olan pizzacı. geçen 4 peynirli söylediydim de beğendiydim. benim gibi napoli'nin en iyisini yemiş bir pizzaseverseniz denemenizi öneririm. bir anlığına italya'ya gitmiş gibi oluyorsunuz. ya da italya size gelmiş gibi ( tamam abarttım).

  orta boy porsiyonu biraz küçük geldi. iki kişilik diye yazıyor ama bana az geldi. tek başıma yedim fakat doymadım.

  bir de, türkiye'de pizzalar niye bu kadar pahalı lan! bir pizzaya neden 30 tl veriyorum ben.

  tamam sakinim!