şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle arkadaşım,nesildaşımdır.akıllı bkz ları çoğu kez yorsa da ben onu sevdim.
  (bkz: yüzüncü entry im sen ol istedim)
 • nick'inin "shadow on the wall"dan kısaltma olduğunu sandığım mizah dergidaşım. muhabbeti sarar hemen. ekşisözlük altın günü'nün destekçisiyim!..
 • yakın zamanda tam boy bir posterimi yaptırıp kendisine puzzle olarak yollayacagım,bir günde bitirmezse 'sen beni zaten sevmiyosun..hıhh' diye trip atacagım mini mini badicik...
 • bi buluşabilsek kendisine gitar çalma tekniklerinin altın kurallarını en gelişmiş ilüstrasyon teknikleriyle göstereceğim can badimdir. sayemde cep telefonu denilen mucizevi icattan sıtkı sıyrılmış nice güzel pazar günleri planlarını benim yüzümden altüst etmiş kahrımı çekmiş insandır. her şey bir yana bi de üstüne msn'de saatler süren - kendi deyimiyle - entel dantel zırvalarıma mütemadiyen katlanmaktadır. ama şurdan ilan ediyorum ki bi gün gelecek taksim 'de kendisine en babasından bi dürüm ısmarlayıp affettirecem kendimi* *. ha bi de üç adet penam var kendisine verecek ama sırrımı tutması şartıyla* *...
 • verdigi taktiklerle girecegim sinavdan buyuk bir zaferle ayrilmami saglayacak, te$ekkuru bir borc bildigim sozluk yazari. kisitli optimizasyon olsun, lineer olsun, kismi turev olsun ne olursa olsun, tum bu konulardan cikacak sorulari icler di$lar carpimi yontemi kullanarak kolayca cozebilecegimi, bu yontemle bana nasil harikalar yaratilabilecegini gosterdi bu ustad.. konu$malarindan da matematik uzerinde oyle etkin bir kimlik oldugu anla$iliyor ki, ali nesin oldugundan killandim bi ara *.. taktikleri ve direktifleriyle butun matematik dunyasini sallayacagima gonulden inanarak getirdigi oneriler uzerinde cali$mak icin arbeit macht frei diyerek kutuphaneye ko$uyorum $imdi..
 • yazıdan ruh hali tahlili yapabilen yardımsever insan.* * bir de nesil takıntısı var kendisinin.
  istatistiklere bile dahil olmuş suser. efenim saklayın o ekranı *
 • fransızdır kendisi* *...
 • evli veya yaşlı olan kadınları badi listesine almayarak bir nevi seçkincilik yapan, utanması arlanması olmayan terbiyesiz bir insandır. es kaza badi listesine aldığı kişinin evli veya yaşlı olduğunu öğrendiği anda, tereddütsüz siler. bir daha da yüzüne bakmaz.
  yine de gönüllerin celebritysidir. ama allah müstahakkını versindir.
 • profil resmini kendi rızasıyla arakladığım yazar. ha, bunun geri ödemesi de olacakmı$ tabi. kahve, bira, konser bileti.
  ayıpsın.
  bir de, kendisiyle "kutu" yapıp pazarlama i$ine girmeyi dü$ünüyorum an itibariyle, paranın dibine vururuz galiba.