şükela:  tümü | bugün
  • logosu bir keçi olan kafe zinciri. pahalı.
  • izmir forumda gittiğim kafe, türk kahvesi idare eder, yanında verdikleri lokum ve diğer içecekleri gayet güzeldi. bide 6 içecek alana 7. hediyeymiş. club kartı verdiler. istanbulda oturuyorum dedim kıza ama oraya da şube açacağız al sen diye verdi. ben izmire gitmemeye yemin ettim, onlar da buraya şube açmazsa kahvemi kargoyla isteyeceğim.
  • fıntıklı lattesi hoşuma gitti. fiyatları ucuz değil ama yine de tercih edilebilir. ama kahveyi çok sıcak kaynar gibi yapıyorlar. acaba çok sıcak olmasın desem garip olur mu ki.
  • simgesi hacettepe'nin keçisi olan kahveci. neden böyle bir şey yapmışlar belli değil.
  • çanakkale'nin türkiyedeki birçok avmye nazaran daha insani ve ferah olan avmsi 17 burda'da da bir şubesi var. ben de yolum buralara düşünce keşfettim bu keçi kahvesini. hem mekan olarak, hem de içecek ve yiyeceklerin kalite ve lezzeti açısından gidilesi. personeli de pek tatlı. aromalı filtre kahveleri şahane. keçileri de severim.
  • izmir alsancak şubesi her anlamda aşmış cafe. 2 yıldır kahve içmek için sadece buraya gelirim. sandviçleri de harika. bir de nasıl güler yüzlüler. seviyoruz.
  • alsancak'taki subesine kitabinizla gittiğinizde kitabınızın arkasına ufak bir mühür vurup, filtre kahve ikram eden bir cafe olduğu söylenen kafe, kitap okuyacakken denenmeli...
  • izmir özkanlardaki şubesinin önünden her geçtiğimde limonata alırım. limonataya bayılırım ve nerdeyse şuana kadar gittiğim tüm mekanlarda limonata içtim bazı mekanlar tang'i suya döküp limonata diye kakalıyorlar bildiğin. burası aşırı güzel ve tamamen doğal bir limonata olduğu buram buram limon kokusundan bile belli .
  • adana'da insanların piyasa yapmak için doluştuğu yer. altın satılıyor zannedersiniz o kadar kalabalık.
  • ismine hastayım. görünce aklıma placebo ve 2 gün sonra evlenecek eski sevgilim geliyor.

hush
    ıt's okay
    dry your eye

soulmates never die