• (bkz: cassius) un yeni single i. bir hayli renkli bir klibe ve yeterince eglendirip, dansettirebilecek potansiyele sahip bu parcanin, 99 senesinden beri cassius un yaptigi ilk is oldugunu da belirtmek lazim.
  • klibinden ordan oraya ordan oraya bi yolculuk vardır sanki devamlı, hoştur.
  • cosmos'un take me with you'su gibi gune harika baslama sarkilarindan bir tanesi.
  • reggae rock remix'i bir başka klibi bir başka güzel, insanın içini rahat bir oynaklıkla dolduran cassius şarkısı..
  • fransızların elektronik müzik olayını bildiklerinin göstergesi olan güzel bir parça daha.

(bkz: daft punk)
    (bkz: justice)
  • 2002-2003 donemi number1, metro, power gibi radyolarin en hit parcalarindan biriydi.
    "i feel like i wanna be inside you.. when the sun goes down".
  • dennis de laat'in cok fena havaya sokan club yorumu da var bunun. inanilmaz!
    the social network filminde de cok carpici bir sahnede kullanilmisti hatirlarsaniz.
    http://fizy.com/#s/1qjs3q
    heryerde aramama ragmen mp3 bulamadim indirmek icin, cildiricigim!
  • i-na-nıl-maz şarkı

(edit: tha trickaz remiksi)
  • the social network'ten aklımda bunun çaldığı kulüp sahnesi kaldı. bir süre aradım durdum parçayı. google'ı "the social network club scene" gibi aramalarla epey meşgul ettim. sonra buldum.

arada bir spor yaparken falan dinlerim hala. iyi gelir.
  • gunlerdir klibiyle beraber arayip bulmaya calistigim sarkiydi kendisi.

klip basta gerceklik uzerine kurulu bir yolculukla basliyor, stop motion ile yapilmis gibi, vay anasini nasil ugrasmislar diyorsunuz. sonra ilerledikce hava karariyor, dolunay abarti bir buyuklukte asagi iniyor, gectigi dere tepelerde ilginc figurler belirmeye basliyor, bunlari da stop motion'a ek bilgisayarla yapmislardir diyorsunuz...

ta ki golun ustunde bi ada belirip siz bunun ustunden gecmesini beklerken ama kamera adanin altindan, suyun ustunden (hö?) gecene kadar.

sonra iyice cozutuyor, figurler artiyor, ortalik iyice cumbuse donuyor falan derken bunun lsd kafasi oldugunu anliyorsunuz. evet butun klibin lsd veya mantar kafasi oldugunu dusunuyorum, o renkler, o yolculuk, o bitmeyen hengame baska turlu cozulemez. gencleri uyusturucuya ozendirmekten yasaklanmali.*

edit: videosu paylasilmamis hayret-i mucip...
hesabın var mı? giriş yap