• koreli kulaklık üreticisi, son zamanlarda ürettiği uygun fiyatlı kulakiçi kulaklıklarıyla oldukça popüler.
  • e11c modeli, 50$ alti en iyi modellerden biri olarak degerlendirilen, uzun araştırmalar sonucu aldigim ve pişman olmadigim kulaklık.
  • e10 modelini driver cortlayana kadar severek.kullandim. fiyatının üstünde performansı var. bir de fioo dac ile kombinkeyince spoti de bile harikalar yaratıyor. tidal falan kalsaydı keşke. flac falan indirmek de gereksiz yoruyor insanı. yakın zamanda e50 modelini alacağım. alınca.onu da yorumlarım.

e10 a gelirsek. tizler tam yerinde sennheiser gibi aşırı parlak değil. midler güzel. basslar ise çok abartı değil bir tık daha yuksek olsa iyi olurdu. ama.cok dengeli çalan bir kulaklık tavsiye ederim.
  • a30 model usb dongle dac ını kullandığım marka. parasına göre inanılmaz işler yapmakta. çok çok daha iyi dac ve dongle kullanmışlığım var. ancak bu cihaz parasına göre cidden çok çok iyi.

32bit 384 khz e kadar pcm
    256x e kadar dsd native olarak çözülüyor.
    120db dinamik aralık var.

lightning ve usb type c versiyonları var. ancak üzerinde mikrofon yok. telefonla konuşurken telefonun üzerindeki mikrofonlar çalışıyor.

ses açma - kısma ve duraklatma çalma tuşları var.

hemen hemen her kulakiçi kulaklığı sürebilir. ben büyük boy stüdyo kulaklık bağladım doğal olarak bas frekansları doyuramadı. ancak ses seviyesi olarak az kalmadı. kulaklık amfime bağlayınca coştu. beats gibi genel on ear kulaklıklarda sorun olmuyor. ki beats kullanan adam amfi dac da aramaz zaten.

eğer ibasso dc03 pro veya fiio ka5 gibi cihazlara çıkmak istemiyorsanız gayet makul cihaz. taşıması kolay. cepte kayboluyor.
  • bir kulaklık markası. e11c modeliyle aramızda bir sevgi-nefret ilişkisi bulunmakta.

tizleri bu kadar temiz ve basları bu kadar tatlı, yormayan bir kulaklık gel gör ki ergonomi konusunda (benim açımdan) sınıfta kalıyor. kutusunun içinden çıkan silikonların üç boyutu da kulağıma oturmadı. en sonunda en çok uyan çifti taktım ama yine de kulaklık kulağımdan düşüyor. kulağımın içi temizmiş, kirliymiş farketmiyor. o kulaklık kulaktan düşecek illa.
  • tasarımları iyi duran kulaklık markası. dağıtımını https://www.hesaudio.com/ yapmakta.
  • youtube kanalı frekans adam'ın tavsiyesine uyarak pl11 modelini kullanıyorum gerçekten çok memnunun, 20 dolar civarında aldığım kulaklıktan böyle performans beklemiyordum.

e10 modelini sipariş ettim kablo kalitesinden dolayı çünkü pl11 in kabloları karışan bir yapıda ayrıca l tipi girişi de telefonda kullanmak sıkıntı oluyor ama bunun haricinde iyi bir dap yoksa aralarında pek de fark yolmuş.

kısaca 20 dolar civarında pl11'i tavsiye ediyorum
  • e80 modelini yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum çok sağlam ve harika bir sese sahip fiyatına oranla. ayrıca içinden comply foam kulaklık süngerleri de hediye olarak çıkmaktadır. yerli bir internet sitesinden satın aldım fakat yurtdışından sipariş ederseniz %50 daha ucuza gelebilir. herhalde bir daha kulaklık alırsam yine bu modeli alırım.
  • e11c gibi efsane bir kulaklık üretmiş firma.
    yaptığım araştırmalar ve önceki deneyimlerim yüz dolar altı kategoride daha iyi bir kulaklık olmadığı yönünde.

bebek gibi.
  • e10c modeli siyah veya kırmızı renklerde imal edilmiş olup 40 ohm impedans ıyla amfiyi şart koşan kulakiçi kulaklığı üreten eski markadır. sitemizde ele alınmıştır`:https://kulakligim.net/…soundmagic-e10c-incelemesi/`.
hesabın var mı? giriş yap