şükela:  tümü | bugün
  • bryce vine'a ait olan mobil imkanlar ile an itibari ile indiremediğim fakat yarın öbür gün gözüme takılsın da evde indirip telefona atayım diye kendi girdiğim işbu entry'i bana fav.latacak şarkı. (bkz: oh yess)

edit: oha 3 yıl sonra ukte doldurmuşum, ukteyi verene selam çakıyorum burdan
  • yeryüzünde yapılmış yapılabilecek en güzel şekerdir. acilen türkiye'de de çıkmalıdır.
  • jelibon markasıyla türkiye'ye de gelmiş olan önce ekşi sonra tatlı tadı veren über güzel, yumuşak şekerlemedir.
  • bence ultra başarısız bir jelibondur. mini meyvenin yanından geçemez.

edit: o kadar kötü ki yarısından fazlasını yiyemedim, çöpe attım.
  • dunya uzerindeki en kotu jelibon sinifinda ikinci sirada. ilki siyah, anasonlu olandir.
  • yıllardır yurt dışına giden tanıdıklarımdan ekşi jelibon isteyen birisi olarak hergün yemeden edemiyorum bu jelibonu. yalnız o turuncu olanın tadı biraz kötü. onun dışında çok başarılı olmuş.
  • piyasaya daha ekşisi çıkana kadar sanırım en "ekşisi" bu ve haribo'nunki.
    rocco'nunki olmamış, çok hafif... ülker'inki rezalet, çöpe attım... ekşigöz bulamadığım için deneyemedim.
    yıllaaar önce sulugöz denemiştim, sanki hepsinden daha ekşiydi gibi hatırlıyorum ama o ürün tarih oldu.

o değil de niye kimse türkiye'ye warheads ithal etmiyor anlamış değilim.
    bu arada o ekşilik, yeşil elmaya da ekşiliğini veren malik asitmiş. şekeri çok fazla tüketmeyin dişlerinizin enameli aşınır diye yazıyordu bir yerde.
  • ekşi falan değildir bu. bin bir merak aldım ama umduğumu bulamadım.
  • yumuşak şekeri fazla yumusak olmus
  • ekşisi tamam da iddia edilen sondaki tatlıyı alamadığım şekerleme. tüketici mahkemesi is loading. (gülücük demin buradaydı şimdi çıktı)