şükela:  tümü | bugün
  • 10 ocak 2009'da meçhul bir mekanda düzenlenecek sourberry yaşgünü kutlaması.
    http://limon.6degreesunder.com/zirve/1003987/
  • izmir ve ankara ayakları da, henüz meçhul olmasına rağmen açılmış zirveler silsilesi.

izmir ayağı;

http://limon.6degreesunder.com/zirve/1004954/org/

ankara ayağı;

http://limon.6degreesunder.com/zirve/1005182/org/
  • bu özel gecede canlı yayın sürprizi bir yana; çılgın limbo aktivitesi ve çeşitli dansçılarımız olacak, cansız manken vahe de şov yapacaktır.
  • ankara ayağı hala organizatör eksikliği çeken zirvedir.

soorberrii'mizin canımızın ikinci yaş gününü kutlamam ihtimaliyle yüz yüze ankara halkı. buradan ankara büyükşehir belediye başkan adaylarına sesleniyorum. oyum zirvemizi kusursuz düzenleyene gidecek.

yahu şaka maka 1 (yazıyla bir) gün kaldı mekan yok mekanı ayarlayacak organizatör yok. hadi artık olduruverin be. yoksa finallere çalışmak zorunda kalacağım. bunu bana yapmayın..
  • istanbul için mekanı epeydir belli olan zirvedir. mekan ve program ayrıntıları limon'da! ısrarla isteyiniz.
  • ankara edisyonunun mekanı da nihayet belli olmuştur. teşekkürlerimizi humanistyamyam'a sunalım.
  • muhteşem geçmiş olan zirve.
    ayrıca sözlükten bağımsız olarak, sahne alacak olan grubu dinlemeye gelen kişilerin, ankaralı namık'ı duyunca afalladığı zirvedir.
  • belki de hâlâ devam etmekte olan zirvedir. düzenlendiği yerden 4 tane shot bardağı çalmamız en güzel anısıdır, öyle kalacaktır.
  • bir ara mekanda bir uçtan diğer uca bira almaya gitmek için yarım saat harcamak zorunda kaldım. lakin o esnada acemiyazar ile tanıştım, iyi oldu. dönüşte de birçok yazarla tanıştım. bir kere gittiğim en kalabalık zirveydi, herkes kendi kafasına göre takıldı. işin güzel tarafı da bu oldu. kimsenin yeri belli olmadığından herkes yarım saatte bir selamlaşmak durumunda kaldı.

canlı performans öncesi dj performansı sunan cha, beklenmeyen şarkılarıyla* katılımcıları coşturdu. zirve sonrası başka bir muhtelif mekanda göbek atma sekansı ayrı güzeldi. sen git carmilla ile o kadar black metal felsefesi üzerine konuş, sonra da karşılıklı göbe.. ee.. neyse. black metal iyidir*.

son olarak, bir tuvalete gireyim dedim, bayanlar tuvaletinden erkek, erkekler tuvaletinden bayan çıktı. 1 saat sonra bir kez daha giresim geldi bu sefer yine ters çıkışlar oldu. bir dahakinde bayan/erkek bakmadan bayanlar tuvaletinde girdim, kabindeki yazardan laf yedim. lafı atan da erkekmiş onu da sonradan gördüm.

seneye görüşürüz artık..
  • final haftam olmasına rağmen bir adet sourberry fan olarak gitmezsem içime oturur diye ani bir karar değişikliğiyle kalkıp sakaryalardan tek başıma gittiğim, birsürü insanla tanışıp döndüğüm şukela zirve. mekan güzeldi, insanlar güzeldi, dj'ler ile tanışma fırsatı bulabildim en süperi oydu zati.

yalnız zaten gürültülü mekan bir de tekerleme gibi nicki insanlara ne dinletebildim ne okutabildim, bundan sonra bana longi diyebilirsiniz arkadaşlar yoksa bayağı bir zor olmakta.

nooneatall'un da sözünü gerçekleştiremediği tek kişi ben kaldım herhalde (bkz: #14985869) tabi bunda gregory ile acemiyazar'ın da rolleri büyük, neyse sözümüzü aldık, uygun olduğu bir zaman o da olacak elbet. zirveyi düzenleyen, hazırlayan, gelen herkese teşekkür etmek gerek diye düşünüyorum, güzel bir gece oldu. seneye tekrar sourberry için görüşmek üzere..