şükela:  tümü | bugün
 • round trip'i olmayan, sahislarin kendi iradeleri sonucu ortaya cikardilari meyvelerin zehirli olmasi sonucu binmelerini gerektiren havayolu sirketi. maddi olarak pek kar gostermese de topluma faydasi yadsinamaz.*
 • ucan suserlari ucuran firma.
 • business ve economy ayrımı yapmaksızın, all inclusive ** havayolu şirketi. tek yön biletlerde görülmemiş indirimler vardır
 • hostesleri, ingiliz liseli kizlarinkinden bile daha kisa mini etekler giymekteler. (yigilma bekliyoruz bilet gi$elerinde hadi bakalim)
 • ekşi sözlük havayolları

  uçuşlarına 1999 yılında başlıyan ekşi sözlüğün bir yan kuruluşu olarak hizmet veren sanal evrendeki ekşi sözlük gök adasına kanatlanarak gelen userlerin ve kanatları alındıktan sonra da gidişlerde kullandıkları havayolları şirketi. özellikle 6. nesilin gelişiyle uçuşlarını ve uçak sayısını arttırarak yenilenen toplam 11 uçaktan * oluşan filosunda 7/24 uçuş yapabilmek olasıdır. an itibariyle 846*+9*+4*+2* değişik yerden adınıza rezervasyon yaptırılabilen ve her hangi 11 resmi bilet ofisinden birinden kesilebilen şirkettir.

  yolculuk prosedürü resmi olmayan kaynaklardan alınan bilgilere göre şöyledir; sizi düşünen bir ilgili tarafından ekşi sözlük gök adasındaki kanat hareketlerinizde gözlenen bir takım düzensizlikler, uyumsuzluklar * ya da kanatlarınız olmasına aldanıp gökyüzü herkesindir gibi bir karga atasözünün gafletine düşmeniz ki ** bu size önce kötü bir uçucu olmanız dolayısıyla çaylak uyarısı almanıza*, yazdıklarınızı, yaptıklarınızı hatta kelimelerinizi gözden geçirmeniz için bir iç hesaplaşmaya davet edilmenizi sağlar. öyle bir hesaptır ki asla hangi forma ve formata uyamadığınızı ya da bunca internet kaçkınının arasında sizi onlardan daha kaçık kılanın hangi anlam olduğuna bir türlü anlam veremezsiniz ve rötüşlar vesaire sonunda bazen bu iç hesaplaşmayla bir ya da bir kaç kez baş başa bırakılırsınız. rehabilite olduğunuz düşünülürse geri döner ve bir sözlük işcisi olarak amellerinize devam edersiniz. yoksa adınıza yapılan bu rezervasyonun süresi dolduğunda ki diğer havayollarından farkı da budur kanımca esh*'nın; biletiniz kesilir ve hızlı bir tasviye operasyonu ile bütün entryleriniz anılarınız ve anmadığınız size ait olan herşey elinize verilerek biletinizi kesen ofisle aynı adı taşıyan uçakla sözlük gök adasından uzaklaşırsınız.

  ekşi sözlük havayollarından yapılan son resmi açıklama ile son 4 ayda 15000 üzerinde yolcusu olan hızla gelişip büyüyen ve yakından izlenmesi gerektiğini düşündüğüm, şimdiye dek her hangi bir uçuş ve uçakla ilgili kayıtlı bir şikayete ya da kazaya rastlanmayan* ekşi sözlük havayolları'nın aslında ne kadar iyi çalıştığının göstergesidir kanımca.
 • faa onayı olmayan bir havayolu şirketi. güvenliğiniz için tercih etmeyin, ettirmeyin...
 • stockholm havalimani radar kulesi calisanlarinin ucaklarin inisi icin en iyi besinci apronunu verdikleri havayollari..
 • eksibition'da "uçmak ne kadar kolaymış dedirten başlık" yazıp yolla tuşuna basan ilk yüz kişiye sürpriz avantajlar sunduğunu ilan eden hava yolu şirketi. hadi yazdık bekliyoruz bakalım. çaylak falan olursam sorarım ama.
 • (bkz: coming soon)