şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: #sourtimes)
 • defias brotherhood/twisting nether horde guildi. kimi casual tercih eder kimi hardcore playerdır. ama aslolan amacı oyunda güzel vakit geçirmek ve sözlük camiasıyla bunu paylaşarak yapmak olan ve insan gibi iletişim kurmayı becerebilen herkese kapıları açık olan guilddir.

  edit: bir kısım core oyuncular, uzun süredir oyunda aktif olan bütün guild üyeleri ile toplantı yapıp guildi twisting nether'a taşımışlardır. açıklamaları başlıkta ilerleyen mesajlarda bulabilirsiniz.

  başvurularını sourtimesguild @ gmail.com adresi uzerinden gerceklestirmektedir. sevgili okur ve çaylaklar; başvurmak istediğinize dair bir e-mail gönderdiğiniz takdirde başvuru formu tarafınıza gönderilecek ve akabinde değerlendirilecektir. bu uygulamanın nedeni bu oluşumu gerçekten ciddiye alan insanları bir şekilde süzgeçten geçirip oluşumu sağlam temeller üzerine kurmaktır. rankler raider, founder, member ve initiate şeklindedir. yazarlar doğrudan member olarak alınıp, okurlar ilk önce initiate, e-mail ile iletişim kurup başvuru formunu doldurdukları zaman officer onayı ile member rankine yüksltilecektir. daha sonra sıkıntı olmasın diye bu uygulamayı hemen açıklayalım; elimizden geldiğince düzgün insanları almaya çalışıyoruz ki tadımız kaçmasın.

  officerlar:

  defias brotherhood için: jacks smirking revenge (sözlük mahlası)
  twisting nether: quench, corwus, tprotector, kastamon (ingame)
 • hakkında daha fazla yazılmamasını istediğim world of warcraft gruplaşmasıdır. olm çok kıskanıyorum lan, bir aydan fazla var yanınıza gelmeme. çatlıyorum burada. inşşallah kasamazsınız ben gelene kadar.
 • katılmak isteyen sözlük yazarlarının bana mesaj atabileceği, okur ve çaylakların ise sourtimesguild @ gmail.com adresine başvurabilecekleri guilddir.

  edit: bu aralar biraz yoğunum, o nedenle guilde katılmak isteyenler oyun içinden online olan birine ulaşıp ("/who sourtimes" komutu ile) o an online olan yetkili birine yönlendirilebilirler.

  edit2: hesabım kapalı, guildle bir alakam yok şu an. başkalarına ulaşmayı deneyebilirsiniz.
 • varlığını şu an fark ettiğim guild. hesap açık olduğu halde uzun süredir wow'a giresim gelmiyor, o yüzden şimdilik karakter transferine falan girmem hiç. fakat yazın sonuna doğru mists of pandaria'yla beraber katılırım aranıza. endgame pve yapacak grup oluşmasa bile en azından haftada birkaç kez rbg yapacak bir grup oluşmuş olur umarım o zamana kadar. bir de site falan yapmak lazım guild'e, böyle olmaz. hadi görüşürüz.

  (bkz: sözlükçülerin world of warcraft karakterleri/@mevta)
 • race change 28 temmuz - 29 temmuz 2012 tarihlerinde %25 ucuzlayıp 15 euroya düşmüş bulunmaktadır. katılmak isteyenlere ve guild üyelerine duyurulur.
 • sevgilimle birlikte yeni panderenlerimizle katılmayı planladığımız guild. epey eğlenceliye benziyor ^^
 • güzel olusum olmus ama gördügüm bazi nickler bir rp-pvp realmi için hiçte uygun nickler degil. umarim basarili olurlar. arada bir /who dan bakiyorum onliner sayilari gayet güzel seviyelerde.
 • (bkz: #29578809)
 • şaka maka yarın dragon soul denemeleri başlayacak.

  uu beybi.