şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sürekli kopma sorunu nedeniyle bir türlü olaya adapte olamadıgım sanal zirve.ve de su an itibariyle 300 u bulmaları zor gibi gözüken sanal atraksiyon...
  • ilginç bir zirveymiş. kanala toplanan 30 kişi. sürekli banlanan insanlar. ve fantezi muabbeti yapan 3 5 kişi.. herkes özelden "slm asl?" mı diyo nedir?
  • azimle işeyen mermeri deler mantığıyla girer girmez banlendikten sonra sözlük rüştünü ispat edip tekrar katılmaya çalışılan zirve. değil 300 katılımcı, 30 bile çok olmuş..
  • irc zirvesi kisvesi altinda ip adresi toplama amacinda bir hizip girisimi. "kayitsiz okurlar giremez" diye atildim ben de.

bak beyim, sana iki cift lafim var... koskoca radioheadbanger'i nasil tanimazsin lan! carpilirsin serefsizim! ben, hayatinda bir karincayi bile incitmemis olan ben, reydiyo usta, hic dusunmeden basar kotulerim seni! kotulerim ve donup x-black lcd ekranima bakmam bile...
  • beğenmediği nickleri "hatalı nick" gibi abuk bir gerekçeyle kanaldan uzaklaştıranların zirvesi.
  • server ı websensein "advocacy groups" unda gözüktüğü için katılamadığım zirve, dünkü trivia zirvesine girebilmiştim halbuki
  • bu zirve sebebiyle yıllardır kullanılmayan mirc nin netten bulunup indirilmesi gerekmektedir.
  • (ara: irc zirve*)
  • irc zirvelerin içinde en kötü zirve olması dışında hatırlanacak başka bir özelliği bulunmayan zırva.