• özlenen dizi. şunun şurasında 21.sezona on gün kaldı. yapımcıların 20.sezondaki formatı bırakacaklarını düşünüyorum çünkü sezon sonunda yaptıkları açıklamalar bu yöndeydi. artık yeniden gündelik south park konularına dönme zamanı.
  • verdiği mesaja bakın yada bakmayın her türlü izlenebilir tv dizisi.
  • taşakları üzerinde zıplayan randy marsh her aklıma geldiğinde kahkaha atıyorum. resmen yeşilay kamu spotu. ahahahahahahahahaha
  • malzeme sıkıntıları varsa türk haber basınını birkaç gün takip etmeleri yeterli olur. bir 20 sezon daha malzeme çıkarırlar.
  • yeni sezonu yine 10 bölüm olacaktır.

bölüm tarihleri, isimleri ve hatta hd izlemek için: http://southpark.cc.com/full-episodes

not: bu resmi siteleridir. tüm bölümleri buradan takip ederim ancak normal olarak türkçe altyazı olmadığını belirteyim.
  • 21. sezonu şahane bir alt-right eleştirisiyle başlamış dizi.

son birkaç sezonunda amerika'nın gündemdeki konularını farklı kılıflara sokarak gerçekten iyi güldürüyorlar.

--- spoiler ---

cartman'ın avucunu açtığı sahnede kırmızı bir hap görmeyi bekledim. ama the red pill daha o kadar yaygınlaşmamış olabilir.
    --- spoiler ---
  • 21. sezonu yine şahane başlamıştır ancak...

ben bir şeyi anlamıyorum arkadaş;

bazıları var ki, abd'nin kültürünü bilmez, gündemini bilmez, ingilizce zaten anlamaz... bir de üstüne diziyi yavan bulur. delirmemek elde değil.

ya güzel kardeşim, bu dizi orta doğu ülkesindeki insanlar için yapılmıyor. tek kaşlı bir sığırın osurmasına saatlerce gülen insanların mizah anlayışına hitap edecek şekilde kesinlikle yapılmıyor. başka hedefleri, motivasyonları var bu diziyi yapan insanların.

tüm bunları görmeden, dandik çeviri altyazı ile bu diziyi izleyip "bozdu yeaa, hiç güldürmedi yeaaa" diye atıp tutan insanlara ciddi ciddi ayar oluyorum.

bu mizah tarzını okumasını bilene, alternatifsiz bir komedi ve hiciv sunmaktadır south park. bu sene de 21. yılını devirmektedir. bilmem anlatabildim mi sevgili dostlar...
  • son birkaç sezondur eskiye göre bozmuş dizi. eski bodoslama absürt mizahı zayıflamış, politik göndermeleri ağır basmış. bu yüzden son sezonlardan çok az bölüm izleyebildim. çoğunu da yarısında kapadım. yanlış hatırlamıyorsam yaratıcıları diziyi bitirmek istemiş ama stüdyo birkaç sezon daha çekin diye ısrar etmiş. adamlar istemeye istemeye, zorlayarak yazıyor olabilirler yani. 21. sezon ilk bölüm de yine kendini tekrarlayan bir konuya sahip. yarısında kapadım. bu dizi düşüşe geçerek bitmemeliydi. elemanların planladığı gibi zirvede bitmeliydi.
  • rezalet ötesi bir bölümle yeni sezona giriş yapmış efsane dizi nokta.
  • yeni sezona güzel bir başlangıç yapan dizi. amerikan çomarları beklediğimiz bir konuydu ama beklemediğimiz bir altyapıyla sundular (dekorasyon programı nedir ahahah). güldük eğlendik, yeni bölüm için hafta saymaya başladık. hayırlısı.

not: beğenmeyeni de "ortadoğulu ıyyy" diye yaftalamaya gerek yok. birinin south park'ın yeni sezonunun ilk bölümüne "vasat" demesi onun recep ivedik'i sevdiği anlamına gelmez. bunu yaparsan onu yerin dibine geçirmiş olmazsın, yalnız kendi sığlığını ve sığırlığını alenen tescillemiş olursun.
hesabın var mı? giriş yap