şükela:  tümü | bugün
  • south park'ın bu sene e3te tanıtılan mobil oyunu. temel olarak south park karakterlerini kart konseptiyle birbirleriyle kapıştıracakmışız.

reveal trailer: https://www.youtube.com/watch?v=7rd6myppp04
  • bugün itibariyle dünya çapında çıkmış oyun.

az önce indirip oynadım biraz. şu an için oldukça hoşuma gitti. microtransaction olayını bence güzel kıvırmışlar. oyunda hiç para harcamadan da güzelce vakit geçirmek çok çok iyi. her bölümün sonunda güzel bir şeyler yakalıyorsunuz. yani oyunun ekonomisi güzel kurgulanmış.

biraz hearthstone tarzı, tamamen south park tadında bir oyun olmuş. karakterlerin battle cry'larını duymak için kesinlikle sesi açıp oynamak lazım.

her bölümün sonunda çocuklar kendi aralarında mesajlaştıkları için mesajlarının bitmesini bekliyorum oynamak için. çok güzel, çok south park tadında olmuş.
  • oyunun başları (ilk 10 dakika) eğlenceli. bizim çocukların grup mesajlarını okumak güzel. onun dışında bir oyun olarak sıkıcı. indirilip göz atılabilir. hearthstone'un bulunduğu bir evrende sana yer yok south park: phone destroyer.
  • ne zamandır bekliyordum, bugün çıktığını görür görmez indirip oynamaya başladım.

dürüst konuşmak gerekirse hearthstone oynamadım, o yüzden çıta oldukça alçak bende herhalde. ama bütün bölümlerini baştan aşağı 2 kez bitirmiş manyak bir south park hayranı olarak, south park'ın her şeyini seviyorum. şu ana kadar bunu da gayet sevdim; özellikle mesajlaşmaları okurken adeta diziyi izler gibi oluyorum ve gülüyorum*.

dediğim gibi işin oynanabilirlik kısmını bilmem. bilmem derken ben çok beğendim ama, bu oyun tarzının kralı olan hearthstone'u hiç oynamadığım için yorum yapmak istemiyorum o hususta. ama south park'ı seviyorsanız bunu da seversiniz diye düşünüyorum.
  • biraz önce yayınlandığı bildirimi gelir gelmez indirdim south park hayranı olarak bağımlısı oldum bizimkilerin grup mesajlaşmaları şahane ama en çok beğendiğim kısım cartmanın aramaları olmuş yüzlerce kez oynacağım türkçe olması mükemmel detay
  • ağır bir south park fanı olarak elimden düşüremediğim oyun. espriler çok zekice, oyunda micropay olayı var ama güzel yedirilmiş (sanırım fikir blizzardın) ve oyun çok dinamik. olmuş bu.
  • indirmeyin abicim dediğim efsane oyun. bağımlılık yapıyor telefonun amortismanı artıyor benden söylemesi.
  • bugün gün içinde 3 defa telefonu şarja takma sebebim olan taze illet, pis musibet. elimden bırakamıyorum diyorum arkadaşım, halden anlayın ve sakın ama sakın bulaşmayın.

tevekkeli değil, elde telefon pokumun pökümün zikzokları kovalayanlarla o kadar toşbil geçersem olacağı buydu. insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş. *
  • ekşi sözlük oyuncularını bir takımda toplasak çok iyi olur dediğim, yeni bağımlılığım olan oyun.

ben pek iyi bir oyuncu değilim arkadaşlar, o yüzden takım kurma işini üstlenmek istemiyorum. ama kuracak olan arkadaslar da bizleri organize edip yek bir takımda toplarsa güzel olabilir sanki.
  • 2 gündür sağlam bağımlılık yapan oyun.

ancak galiba canadian devil çıkarmış uygulamayı. bir aralar mobil oyunları eleştirip sonra pay to win oyun yapmaları hoş olmamış.

neyse yine de güzeldir efendim, south park fanlarının kaçırmaması gerekir.