• south park'ın bu sene e3te tanıtılan mobil oyunu. temel olarak south park karakterlerini kart konseptiyle birbirleriyle kapıştıracakmışız.

reveal trailer: https://www.youtube.com/watch?v=7rd6myppp04
  • (bkz: freemium isn't free)
    bakalım trey ile matt tükürdüğünü yalayıp bu oyunu microtransactionlarla dolduracak mı?
  • -stan gruba katıldı
    stan:babam hala grupta mı?
    stan's dad:stan?
    -stan gruptan ayrıldı
    stan's dad: stan?
    ahahahahaa;oyun falan zevkli orası ayrı da mesajlar çok goygoy
  • ne zamandır bekliyordum, bugün çıktığını görür görmez indirip oynamaya başladım.

dürüst konuşmak gerekirse hearthstone oynamadım, o yüzden çıta oldukça alçak bende herhalde. ama bütün bölümlerini baştan aşağı 2 kez bitirmiş manyak bir south park hayranı olarak, south park'ın her şeyini seviyorum. şu ana kadar bunu da gayet sevdim; özellikle mesajlaşmaları okurken adeta diziyi izler gibi oluyorum ve gülüyorum*.

dediğim gibi işin oynanabilirlik kısmını bilmem. bilmem derken ben çok beğendim ama, bu oyun tarzının kralı olan hearthstone'u hiç oynamadığım için yorum yapmak istemiyorum o hususta. ama south park'ı seviyorsanız bunu da seversiniz diye düşünüyorum.
  • biraz önce yayınlandığı bildirimi gelir gelmez indirdim south park hayranı olarak bağımlısı oldum bizimkilerin grup mesajlaşmaları şahane ama en çok beğendiğim kısım cartmanın aramaları olmuş yüzlerce kez oynacağım türkçe olması mükemmel detay
  • ağır bir south park fanı olarak elimden düşüremediğim oyun. espriler çok zekice, oyunda micropay olayı var ama güzel yedirilmiş (sanırım fikir blizzardın) ve oyun çok dinamik. olmuş bu.
  • indirmeyin abicim dediğim efsane oyun. bağımlılık yapıyor telefonun amortismanı artıyor benden söylemesi.
  • ekşi sözlük oyuncularını bir takımda toplasak çok iyi olur dediğim, yeni bağımlılığım olan oyun.

ben pek iyi bir oyuncu değilim arkadaşlar, o yüzden takım kurma işini üstlenmek istemiyorum. ama kuracak olan arkadaslar da bizleri organize edip yek bir takımda toplarsa güzel olabilir sanki.
  • 2 gündür sağlam bağımlılık yapan oyun.

ancak galiba canadian devil çıkarmış uygulamayı. bir aralar mobil oyunları eleştirip sonra pay to win oyun yapmaları hoş olmamış.
  • adını gerçekten hak eden oyun. oyunu çok karmaşık yapmadan içine güzel öğeler eklemeyi başarmışlar.

öncelikle oyun turn based oynanmıyor, yani south park'ın bilgisayar oyunlarıyla karıştırmayın. ilk kavgada 'bu kart ne işe yarıyordu, şu neydi' diye bakarken çok afedersiniz elime veriyorlardı. henüz 2. seviye olabildim ve şimdilik oldukça eğlenceli gidiyor.

oyunda para harcanabilir durumda ancak daha önce de belirtildiği gibi gerçek para harcamadan da güzelce oynanabiliyor (şimdilik). tek anlamadığım nokta, bir savaşı kazandıktan sonra 8 dolap içinden 3 tane seçim hakkım olan ödül bölümünde, çıkabilecek en iyi 3 ödülden her seferinde minimum 2 tanesini buluyorum ki olasılıksal olarak bu imkansız geldi. oyunun başlarındayım diye oyun kıyak mı geçiyor yoksa taşşağına zaten ne seçersem seçeyim o 'büyük ödül' diye lanse edilen kartlar her türlü geliyor mu bilemedim.

ilerleyen zamanlarda editlemeye çalışacağım.

düzeltme: karşınıza her seferinde 8 değil 10 tane dolap çıkıyor.
hesabın var mı? giriş yap