şükela:  tümü | bugün
  • random bullshittery videolarıyla yardıran twitch streamer/youtuber.

wombles random bullshittery (reddit)
    youtube kanalı
    twitch

edit: her videosuyla birlikte favori youtuber'ım olma yolunda ilerliyor. editleri, şarkı seçimleri ve grup içi diyalogları ciddi anlamda uyumlu ve komik.
  • şu videolarında feci goy goy çeviriyorlar.

counter strike global offensive goygoyu
  • henüz tam olarak özellikle türkiyede tanınmayan underrated youtuber / twitch streamer.

bu arkadaş hafta içi her gün saat 13 - 15 ve 22 - 24 arası twitchde stream yapar, hafta sonları ise kafasına estiği gibi girer. oynarken karşılaştığı komik durumları ise sonra youtubeye"bullshittery" serisi olarak koyar.

videoları tam olarak quality - quantity dir yani az ama özdür, genelde her iki haftada bir video çıkartır. bu arkadaş ayrıca editi günde 6-8 saat çalışarak sadece kendisi yapar ve reklamlara youtube/twitch farketmeden tamamen karşıdır.

youtube kanalı

izlemeyen pişman olur.
  • kanalının asıl bombası cyanide isimli elemandır. ayrıca beraber oynadıkları nep** nickli manyak bir usp shooter vardır. usp'lerin kennys'i resmen hatun. *

counter strike global offensive'de takım tarafından sürekli carrylenen womble rank atladıktan sonra cyanide'ın attığı çığlıklar yarar. *

he bir de unutmadan, womble is a faggot
  • cyanide'in tasidigi kanal.

hani cyanide bu ise girisse sovietwomblesiz olur ama sovietwomble cyanide'siz olmaz.
  • bu adamın "random cs go bullshittery" serisi youtube'da en çok kahkaha attığım videolar arasındadır.

adamın oynadığı takım tam bir rüya kadrosu. soviet takımın bariz yeteneksiz noobu, cyanide troll, edberg yenilgiye tahammülü olmayan raging guy, nep seksi kız (kendisi avusturya doğumlu bir türk sanırım), bir de sanırım cake var, kendisinin yaşı ufak epey.

bu adamların oynarkanki geyikleri, soviet'in de sonradan videoları editlemesiyle tam bir kahkaha tufanı. ancak herkesin daha önce belirttiği üzere bu videoların bu kadar komik olmasının asıl sebebi cyanide.

bir örnek olarak, soviet raund başında magnum alır. cyanide, o silahla tek bir kill bile alabilirse soviet'in twitch kanalına bir aylık para verip abone olacağını söyler. soviet de gider takım arkadaşı cyanide'ı bu silahla öldürür ve çamura yatar "kimi öldüreceğimi belirtmedin" diye. türlü türlü itirazlarına rağmen cyanide sonunda gider abone olur kanala.

sonraki videoda soviet cyanide'ın abonelik için verdiği 5 dolar üzerine geyik yapmaktadır:

soviet: "şimdi 5 dolar verdin, bunun yarısını twitch alıyor, geriye kalıyor 2.5 dolar, bunu da ingiliz parasına çevirirsek (soviet ingiliz) 50 pence ediyor (yarım pound, video çekildiği zamanda dolar dünyada bu kadar yükselişe geçmemişti o yüzden gbp daha değerliydi). ben 50 pence'e satılan en ucuz neyi alabilirim?"

cyanide: "şerefini satın alabilirsin."

böyle böyle bir sürü diyaloğa ev sahipliği yapan videolar yayınlayan bir kanalı var. videolar üzerinde çok edit yaptığı için sık yayınlamıyor ama eskilerini dönüp tekrar tekrar izleyip gülüyorum. herkesin böyle bir online takımı olsa oyundan 10 kat fazla zevk alırdık.
  • sadece değil cs:go değil diğer oyunları oynarken çektiği bullshittery videolarıda oldukça başarılı olan youtuber. rust videolarını öneririm cs:go'dan sonra izleyecek video arayanlara.
  • frankieonpcin1080p ile twitch ve youtubeta ingiliz ekolünü temsil ederler. gerçi frankie artık sadece youtube için sponsorlu story tarzı staged videolar çekiyor ama soviet ve ekibiyle beraber takıldıkları birkaç oyun videosu var. sovietin montajları ve özellikle dinamik altyazı ile yaptığı videoları ise çok başarılı.

denildiği gibi ekibin ağır topu cyanide sanırım kendisi singapur'da yaşayan bir hintli bazen ırkçılığa varan ama bir o kadar yaran yorumları oluyor ki buna kendisini ve hindistanı da kattığı için pek öyle göze batmıyor. işin ilginç yanı frankie, soviet ve cyanide arma/dayz den tanışan tipler, ekip ondan sonra bir araya geliyor. hepsinin birarada olduğu ekibin adı da zf clan (zerofucks clan) hatta anlattığan göre soviet dayz/arma oynarken yaralı halde yardım istemiş, cyanide helikopterle geçerken inmiş yardım etmiş, tanışmışlar daha sonra vurmuş vs., genel olarak birbirlerine kazık atmaktan hoşlanan tipler, csgo/arma vb. oyunları oynarken birbirlerine yaptıkları puştluğun haddi hesabı yok, ff lar, votekickler havada uçuşuyor. zaten mesele oyundan ziyade ortam. clana girmek isteyenlerde aynı derece puşt olmalı gibi bir kuralları var gibi. mesela bir eleman bacaklarının olmadığı, tekerlekli sandalyede olduğunu söylemiş. ts konuşrken clandan biri instagramda gördüm eleman yürüyor diyorlar, elemanı çağırıp ciddi ciddi konuyu sorunca eleman tırsıyor ama kabul ediyor sonra elemanı clana kabul ediyorlar adam sevindirik olmuşken ts'ten 3 saatliğine kickliyorlar, böyle bir ortam...

https://www.youtube.com/watch?v=paqzgf95gv4
  • insan özeniyor, şöyle bi arkadaş grubum olsa da doya doya multiplayer kassam diyor. bizde olsa herkes birbirine girer, milletin anasına bacısına sövüp kavga ederler. izleyecek hiçbir şey bulamadığımda random bullshittery serilerini izliyorum, özellikle cs: go'lar şahane. n00b'luklarına geberiyorum.
  • https://www.youtube.com/watch?v=mndehbl2p-m

serverda hazine avı eventi var.

cyanide- hazineyi nereye sakladıklarını sanırım biliyorum
    soviet- nerede sakladıklarını düşünüyorsun cyanide?
    cyanide- hintli olabilirim ama salak değilim..
    soviet-hazinenin yerini söylersen 3 inek veririm
    cyanide- anlaştık..

------------------