şükela:  tümü | bugün
  • tam açılımı; e-devlet alt-üst soy bilgisi sorgulama uygulamasının türk milletini türksüzleştirmek olması.

evet değerli yazarlar bu uygulama tek kelime ile rezalettir. amacı; türk benliğini benimsemiş olan, kendini türk olarak tanımlayan türkiye cumhuriyeti vatandaşlarına bak aslında sen türk değil ermenisin, zazasın, arapsın, kürtsün demektir. bu sayede insanlarımızın bilinç altından türklük duygusu silinmek istenmektedir.

daha şimdiden birçok kişi "ya ben kendimi türk bilirdim ama dedelerim ermeniymiş, ninelerim kürtmüş" demeye başladı. birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanlarda insanlarımızın vatan - millet duygusunu köreltmeye, zihnini bulanıklaştırmaya sebep olan bu uygulama derhal kaldırılmalı, bu uygulamayı işleme koyan karanlık güçler derhal bulunmalı ve en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

son olarak bu uygulamayı işleme koyan o karanlık güçler bilmelidir ki: türkiye türklerindir, aksi düşünülemez bile. ne yaparsanız yapın, bu milletin size cevabı atasının sizin atalarınıza verdiği cevapla aynı olacaktır "ne mutlu türküm diyene."

edit: pembe götlü hümanistler çok geç kalmadan gelmiş. her zamaki gibi ezberlerini bozmadan insanları faşizm - ırkçılık - kafatasçılık yapmakla suçlayıp gitmişler. size verilebilecek en güzel cevap, yıllar önce bir büyüğümüz tarafından verilmiş;

https://habergetirdim.com/…yzu6zbvfsc1msviw1ym.jpeg

edit2: görüyorum ki bazı kendini bilmez soysuz köpekler benim türklüğümü sorgular olmuş. çok şükür bizim soyağacımız yüzyıllardır kayıda alınır, yine çok şükür yüzyıllardır safkan türklüğümüzü bozacak bir evlilik ailemizde hiçbir zaman yaşanmamıştır.

edit3: (bkz: continental reklamında türkiye'nin silinmesi)
  • milli benliğimizi kaybetmemizi isteyenlere atamız cevabı çok önceden vermiş aslında.

türkiye cumhuriyeti'ni kuran türk halkına türk milleti denir. (1930)

diyarbakırlı, vanlı, erzurumlu, trabzonlu, istanbullu, trakyalı ve makedonyalı hep bir soyun evlâtları ve hep aynı cevherin damarlarıdır. (1932)

biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve türk milliyetçisiyiz. cumhuriyetimizin dayanağı türk toplumudur. bu toplumun fertleri ne kadar türk kültürü ile dolu olursa, o topluma dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. (1923)

ve son olarak bağıra bağıra "ne mutlu türküm diyene!"

kaynak : http://www.kultur.gov.tr/…303/ataturk-ilkeleri.html
  • (bkz: e-günaydın)
  • mhp'nin desteklediği akp tarafından getirilen uygulama.

yemin ediyorum çok kaliteli mizah var ülkemizde.

(bkz: mhp eliyle dedenin dedesinin rum olduğunu öğrenmek)
  • soyundan utanan varsa sorun ondadır ben bakamadım daha ister kökenim kürt olsun türk olsun hiç bir zaman değişmem öksüz türklüğümü bir başkasına arkadaş.
  • siyasal-ılımlı islam ve büyük orta doğu projesi'nin zekice bir uygulaması.

mustafa kemal ve silah arkadaşlarının onlarca yıldır oluşturmaya çalıştığı ulus-devlet ve ordu-millet mantalitesini yıkıp, birleşik devletler'in rahatlıkla müdahale edebileceği müsait bir orta doğu devleti daha yaratmak için harikulade bir basamak daha.
  • anasının atasının birbirini döllemesine proje diyen dallamaları göstermiş uygulamadır.

git dedenin mezarına konuş kardeşim, boş yapma.
  • az önce %25 ermeni, %25 kürt, %25 yunan, %25 türk olduğunu öğrenmiş ülkücü komplo teorisi.
  • aksine ben türklüğümü pekiştirdim. 7 göbek türk çıktık 8.yi bilemeyeceğim. türklüğümle gurur duyuyorum lakin çıkmasaydım da dert etmezdim. siz gerçekten saf ırk olduğuna inanıyor muydunuz ?
    (bkz: ırk takıntısı olan aramasın)
  • yahu bir gidin allah aşkına. daha sabah ataları makedonya dan geldiği için acaba arnavut muyuz diye kuşkulu 2 akrabamın soy ağacına baktım. ılık götlü bir sosyalist olan bu yüzden de ideolojik olarak türklüğüyle bir sorunu olan akrabamının türklüğünü bu uygulamayla kanıtladım. adam şokta. büyük ihtimal 70 lik votkayı açmış içip içip ağlıyordur şimdi. zira çok enternasyonalist bir insandır kendisi safkan türk olmayı içine sindiremez. diğeri kendini kürt sanan vanlı bir arkadaş. atalarının 1800 lerde kırım akyar dan göçtüğü anlaşıldı. canberdi diye kürt ismi mi olur amk. o da an itibariyle youtube dan evde kımız nasıl yapılır videolarını izliyor. hilal bıyıkları belirgenleşmeye başladı bile.
    o yüzden bakmayın ılık götlü sosyalistlerin , ermeni, kürt faşistlerinin algı operasyonlarına. bu memleketin çok büyük çoğunluğu köken olarak türk, araştırılsa türkün-türkmenin, kürt ve ermeni içinde asimile edilmiş nüfusu türk ün içinde asimile olanlardan daha fazladır. bu yüzden telaşlanmayın, enseyi karartmayın. partinin tadını çıkarın.