şükela:  tümü | bugün soru sor
  • showmax'de 29 aralık itibariyle ekrana gelmeye başlayacak, magazin ve sohbet programı.

her şey tadında'nın sevimli ve cana yakın üçlüsü, sena keçeli, ipek durkal ve turhan alyakut'un bir arada sunacağı program, daha başlamadan favorilerim arasında. her ne kadar jess molho'nun büyük bir eksikliğini hissedecek olsak da, sonuçta o da başka bir kanalda ekranda... o yüzden dördünden de ayrı sayılmayacağız.

her şey tadında kadar uzun soluklu ama onun gibi katledilmemesini dilerim...

edit: yayın başlangıç tarihi 5 ocak'a çekilmiş.
  • radyo sputnik'te pazartesi ve çarşamba günleri 19:15'te yayınlanan radyo programı. yavuz oğhan, ismail saymaz ve akif beki güzel güzel siyaset konuşup eleştiriyorlar.

ben bidebunuizle'nin youtube sayfasından dinliyorum. tavsiye ederim.
  • sputnik uygulamasından canlı olarak da dinlenebilir.
  • 12 aralık 2018 tarihli yayınını izlediğime bin pişman olduğum program. bir programı izlerken üzüldüğümü hatırlamıyorum. elimden bir şey gelmiyor demek kolaya kaçmak mıdır yoksa çaresizlik midir bilmiyorum, siz karar verin. ama anladım ki türkiye gündeminden ve türkiye'de yaşanan, gerçekleşen olaylardan uzak durmak, bencil olmak ve umursamamak gerekiyor.