şükela:  tümü | bugün
  • bu sabah 9 itibariyle beyaz tv'de yayına başlayan magazin programı. esin övet, mert öğün, oya aydoğan ve gizem hatipoğlu 'nun yer aldığı program'da magazin gündemine dair dedikodular yapılacakmış..
  • yuz kisinin sundugu sabah kusagi magazin programi. ama insanda kafa birakmiyor. herkes ayni anda konusuyor, bir ugultu. . hani samimi sohbet,masabasi muhabbeti vs tamam ama inanin bas ağrısı sebebi. bir de diger isimler tamam da gizem hatipoğlu neden orda onu da anlamis degilim dogrusu.
  • sabah kumanda uzak bu program acik beynimin yarisini kaybettim. agizlarini yaya yaya turkcemsi bi dil konusan 2 kadindan kisa sacli olani, 'bayramda istanbul'un kirsallarinda trafik vardi amaa' dedi. sonra da pis fakirler evde kalorifer acmamak icin avm'lere gidiyor dedi. erkek olan ise sanki zorla orda oturtuluyor. masallah masallah ne de guzel programlar.
  • herkesin aynı anda konuştuğu rahatsız program.
  • bu programda sürekli mikrofona hapşuran bir kişi var. her seferinde kanalda bomba patladı diye yerimden fırlıyorum.

(bkz: işsiz kalmak)
  • varlığından az önce kelebek ödüllerinde haberdar olduğum program.
    yalnız bence oya aydoğan orada onca insanın önünde öyle zarif ve olgundu ki o çiğ ergen kurusu tiplerin arasında ve dahası kendisinden beklenmeyecek bir ince zekayla yanındaki hadsiz zıpçıktıya çok güzel had bildirdi eline yüzüne bulaştırmadan. yalnız o kanala ve o tiplerin arasına yakıştıramadım sanki.
  • yeniden başlamış. oya aydoğan sabit kalmış yancılar değişmiş bir program. şu an devam ediyor birbirlerine "ablacım" diyor herkes. ne kadar 90'larsınız inanılmaz bir şey magazin mi kalmış aç instagramı haykırıyor hepsi her şeyini zati.
  • konuşulan hiç bir şeyi anlamadigim program.

masa başında oturup her konuda konuşuyorsun, magazin olarak bakarsak olaya dedikodu yapıyorsun falan..ve bunun için iyi para da veriyorlar sana..

halbu ki bunları hepimiz yapıyoruz..vay anasını. bazı insanlar çok şanslı.
  • dünyanın en boş insanlarının toplandığı program.

ya tamam magazin programı bu, dolu konuşmayacaklar ama sarf edilen cümlelerde bir zeka pırıltısı, mantık ışıltısı olsun bari.

yok.
  • boş lafların yanı sıra, işin aslını astarını bilmeden iftira haberleri gündeme taşıyan program. bilir kişiler pek bir umutsuz.