• bu sabah 9 itibariyle beyaz tv'de yayına başlayan magazin programı. esin övet, mert öğün, oya aydoğan ve gizem hatipoğlu 'nun yer aldığı program'da magazin gündemine dair dedikodular yapılacakmış..
  • yuz kisinin sundugu sabah kusagi magazin programi. ama insanda kafa birakmiyor. herkes ayni anda konusuyor, bir ugultu. . hani samimi sohbet,masabasi muhabbeti vs tamam ama inanin bas ağrısı sebebi. bir de diger isimler tamam da gizem hatipoğlu neden orda onu da anlamis degilim dogrusu.
  • sabah kumanda uzak bu program acik beynimin yarisini kaybettim. agizlarini yaya yaya turkcemsi bi dil konusan 2 kadindan kisa sacli olani, 'bayramda istanbul'un kirsallarinda trafik vardi amaa' dedi. sonra da pis fakirler evde kalorifer acmamak icin avm'lere gidiyor dedi. erkek olan ise sanki zorla orda oturtuluyor. masallah masallah ne de guzel programlar.
  • bu programda sürekli mikrofona hapşuran bir kişi var. her seferinde kanalda bomba patladı diye yerimden fırlıyorum.

(bkz: işsiz kalmak)
  • bu sinan adlı gazeteci bir türlü önündeki metni okuyamıyor ya hani; ben çok merak ediyorum yalan yanlış okuduğu haberlerle bizi ekranlardan yanıltıyorsa, nasıl okumuş da gazeteci olmuş hayret..kanal yöneticilerini de esefle kınıyorum..hiç mi telaffuzu okuması düzgün kimse kalmadı da inatla bu adamı bunca hatasına rağmen tv ye çıkartıyorsunuz..

bence bu ülkemizin bir ayıbı, bu işin okulunu okuyan birçok eğitimli insan var, onlar iş bulmak için kendilerini parçalarken sinan için bu ısrar niye..
  • konuşulan hiç bir şeyi anlamadigim program.

masa başında oturup her konuda konuşuyorsun, magazin olarak bakarsak olaya dedikodu yapıyorsun falan..ve bunun için iyi para da veriyorlar sana..

halbu ki bunları hepimiz yapıyoruz..vay anasını. bazı insanlar çok şanslı.
  • dünyanın en boş insanlarının toplandığı program.

ya tamam magazin programı bu, dolu konuşmayacaklar ama sarf edilen cümlelerde bir zeka pırıltısı, mantık ışıltısı olsun bari.

yok.
  • beyaz tv programı. lerzan mutlu'yu sevmezdim ama samimi ve duygusal kadınmış. oya aydoğan da yaşına rağmen masada sırıtmıyor
  • oradaki 2 bayanın 3 demiyorum oya hariç, konuya hakim olmadan, bilgi sahibi olmadığı, izlemedigi olayları aktarmalari çok itici ve cirkin.yeterince gıcıksınız zaten.car car ve boş boş konuşup insan sinir ediyorsunuz.sinan'la oya olmasa size kimse bakmaz.bircan bir tık geride olabilir belki ama lerzan kadar boş konuşanı yoktur,başkasının yorumlarını yayında gelmiş millete satıyor,keşke olsaydı da kendi aklıyla yorum yapabilseydi.kadınların çenesinden ve gürültüsünden sinan özendincik abimizin sessizce oturup gözüaçık uyuduğu program olarak kalacak akıllarda.adama fırsat vermedikleri için laf düşmüyor.
  • ünlüler dünyasında ava çıkmış olan program. reisçi değilsen hemen yapıştırıyorlar hain yaftasını.
hesabın var mı? giriş yap