• boş lafların yanı sıra, işin aslını astarını bilmeden iftira haberleri gündeme taşıyan program. bilir kişiler pek bir umutsuz.
  • aşka değil bize inanıyorum.
  • mevcut tv programların en sıradışı olanı. neler tartışılıyo neler...
  • hiçbir vasfı olmayan, kalitesiz insanların toplanıp sağa sola çamur attığı seviyesiz bir program. bugünkü programlarına biraz göz attım, bircan ipek olanı tehdit ediyor birilerini. nihat doğan mı? o hala rezil bir insan.
  • alın şu gülşahı şu programdan hiç bi konuya hakim dil ve işlerinin bozulmasından korkuyor ve gerçekçi yorum yapamiyor ve programı sürekli sabote ediyor.
    nihat bi dönem bi hata yaptı ama özünde kötü bi insan değil yüreklice acık acık herkesin aklından geçen coğu şeyi söyleyebiliyor. bircan da çok iyi.
    kısaca programı nihat izletiriyor aralarda verdi bilgilere devam insanı araştırmaya ve öğrenmeye teşfik ediyor.dur lan ne diyor ne anlatmak istiyor diyorsun bi bakıyim.kabala falan farklı konulardan dalıyor güzelde oluyor.
  • nihat doğan arada benide sinir etsede halkın sesi düşüncesi oluyor.kimse kusursuz değil.kendisi ciddi ekşi takipçisi ne kadarda sözlüge saldırsada.
    cesaretinden dolayı tebrik başkası olsa onun konuştuklarını konuşmaya korkar.
    bilmiyorum varmı başka ama amerikalı olayına değinen en azından benim gördüm tek program.
  • yürü be nihat toplu bi bilgi özeti geçiyorsun resmen iyi oluyor dediğin coğu şey okadar doğru ki.bazı insanlara konuştukların saçma gelebilir ama işte tamda hainler bu taktikle çalışıyorlar saçma görünmesinin arkasına sığınıyorlar.
  • yüce rabbimizin bizi anamızdan ve babamızdan çok sevdiğinden ve sonsuz merhamet sahibi olduğundan bahsedildikten sonra şu cümlelerin kurulabildiği programdır: “…… kazara başına bir şey gelir de bunların, kazara bir sıkıntı, bir musibet iner de bunlara allah'ım der de, yarabbi demek ki ben bir hata yaptım beni affet der de allah-u teala onu affetmek zorunda kalır diye, kalmasın diye bunlara musibet dahi vermez biliyor musun ömürcüm…”
    nasipse (7. dakikadan itibaren)
  • an itibari ile bizden değiiller kampanyası başlatılmış. şeytanın başlattığı evet kampanyasına mustafa kemal'li resim paylaşan ünlüler fişlenmektedir. ayrıca nihat doğan'ın olağan üstü zeka kullanarak yaptığı yorumlarla zeka gerilemesi yaşayabilirsiniz..
  • hayatım boyunca daha saçma gerzek bir şey daha görmedim. nihatı oturtmuşlar bir kere oraya hiç bir sohbette beyin kıvrımı belirtisi bile yok öyle gelişine konuşuyor. ekranda ölse acı çekerek onu izlerim.
hesabın var mı? giriş yap