şükela:  tümü | bugün
1094 entry daha
  • entarilere bir göz gezdirdim de herkes ne kadar güzel kelimeler seçmiş; gta'daki gibi bir hayatı düşleyip o trafiği katletmek, şöyle doya doya adam dövmek isteyen yokmuş gibi şeyler söylenmiş.

mesela ben de binaenaleyh, didiye döşampsı filan çok seviyorum ancak bir bütün olarak ele aldığımda, bu tanıma en uygun, laaaaaaps diye oturan tek bir kelime geliyor aklıma: sikişmek!

bu kelime, bu kutsal söz, ihtiva ettiği anlamı tam anlamıyla dolduruyor hatta bazı zamanlar içine sığmıyor.

sevgili dostlar, şu kelimenin doluluğuna bakar mısınız; hayır lütfen bir bakın: si-kiş-mek! ahahaha muazzam ya, cima eylemenin tam anlamıyla tarihî sürecini, onun barbarlığını, vahşiliğini, vandallığını ve ilkelliğini ihtiva ediyor.

bir de dönün seks kelimesine bakın. - burada bir anekdot vereyim: sex yazan adamlar sağ eli, maalesef çok utanarak söylüyorum ancak, namüsait bir mahiyette iştigâl ettiğinden sol parmaklarıyla rahatça yazabilen aşağılık, üşengeç ve sikişin manevîyatını anlamamış heriflerdir. - abi seks kelimesi bu olayın ruhunu yansıtmaktan fersah fersah uzak. bu olaya iş gibi yaklaşan ve bunu yalnız hayvanî bir güdüyle ele alan bir bakış açısı izlenimi veriyor dışarıdan.

hani insanların fizyolojisi ile psikolojisi arasında doğrudan bağlantı vardır şayet dans edip hoplarsanız bir süre sonra mutlu hissedersiniz; işte, bu kelimenin bende yarattığı etki tam anlamıyla budur!

çekinmeyin çocuklar seks, sex ( yazarken ellerim titriyor bak) , cima, zina ve bilumum yarrağı unutun; doya doya sikişin!
  • (bkz: binaenaleyh)
  • (bkz: mütemadiyen)
1 entry daha