şükela:  tümü | bugün
  • yeni açılan edebiyat ve sanatı içine alan amatör bir e-dergi. yolu açık olsun. yazmak isteyenler olursa diye paylaşmak istedim. genç arkadaşlar var ve okunmayı hak ediyorlar.

http://www.soylentidergi.com/
  • yönetici görevini de yapan yazarların işini titizliklikle yapmasını sevdiğim, düşünceli dergi.
    interaktif dergi anlamında okuyucu ve yazarlara kaliteli kolaylıkları mevcut. aynı zamanda yolu açık olacak yazarların da habercisi.
  • "şiir" kategorisinde hiç şiir göremediğim dergi. bir ara "hikaye-anı" kategorisindekileri okuyup oradaki durumu bildiririm.
  • pazartesi günü ekimin habercisi gibi ilk basılı sayısını yayınlayacak olan serin dergi. dergi gerçekten kuytu köşede size serinlik yaşatabilir, bana yaşatıyor, teşekkürler sizi seviyorum
  • mephisto'dan kolayca edinilebilen ponçiklik abidesi dergi. alın, okuyun, okutun. artık ben de varım onun için kesin alın.
  • aralık-ocak sayısını alıp bu soğuk günlerde kahve eşliğinde okuyup bir yudum edebiyat tadı alabileceğiniz, edebiyatı maddi kaynak olarak görmeyen dergi. yazarıyım diye demiyorum çok emek var çok. alın okuyun, okutun bize yorumlarınızı bırakın. he bu arada internet sitemiz de var:söylenti dergi
  • para kazanmak istemiyoruz, okunmak istiyoruz. okunup eleştirilmek ve böylece güzelleşmek. bilinçli edebiyat hayatımızda yer etsin istiyoruz. sizi seviyoruz.
    bu dergide yazıyorum ben, söylenti dergi, mutlu oluyorum. tanımı da şöyle tekrar edeyim içimden değil dışımdan, düz gibi ama değil gibi mutlu eden dergi.
  • çok yakında "yeni sayısıyla" raflarda boy gösterecek olan edebiyat dergisi. okuyun, okutun. niyeti "para" değil edebiyat olan bir avuç dergiyiz şunun şurasında.