şükela:  tümü | bugün
  • masa yok muymuş acaba diye sordurtan mevzudur.

kaynak

alternatif kaynak
  • (bkz: marketing)
    (bkz: kral çıplak)

bayrak, yer sofrası, asker, çay...

sömürülecek başka bir şey kalmadı sanırım, başa dönüyorlar. izledik biz bu filmi sayın soylu, tutmadı.
  • “peygamberimiz de böyle yerde yemek yiyordu” temalı fotoğraftır.
    okuma yazma bilmeyen çomarlara “bakın orduyu sünnete uygun hale getirdik” şeklinde subliminal mesaj verilmektedir.

edit: o kalekolda bulunan bir arkadaşım söyledi, oraya masa çıkartma imkanı yokmuş, ama istense başka yerde de yenebilirmiş. bir de çok enteresan bir şey söyledi, komutanın birisi “yemek sofrasının fotoğrafı mı çekilir kardeşim ergen kızlar gibi” diye tepki göstermiş.
  • soylu'nun aksine generalimizin pek rahat olmadığı yemektir. ortamda hiç eşya olmaması muhtemelen kaldırıldığı çıkarımını akıllara getiriyor. yerdeki halıya bakınca odanın mescit olduğu çıkarımı yapılabilir. sanırım bakan beyin isteği üzerine yapılmış bir ortam. afiyet olsun diyorum.
  • yemek yenilen yer gözetleme kulesidir.
  • omzunda o yıldızlar çelenkler olan komutan yemek yiyecek ve masa yaratılmayacak öyle mi?
    bakın masa bulunur demiyorum yaratılır diyorum.
    o masa gökten bile inmez tam olarak olması gereken noktada yaratılır.
    bu haliyle gökten koç inemesinden bile daha mucizevi bir olaya şahitlik edebilirsiniz.
  • galiba misafirhane, ranzalar çekilmiş gibi,
    ne gerek var yemekhane varken sıkış tepiş yatakları çekip yemek yemeye.
  • kandil’de pkk yere izmarit atmıyor diyenleri rahatsız etmiş.
  • samimi bir eylemdir.. yanındaki yiğitlere de selam olsun vatan onlara minnettar.. bin soysuza bir soylu yeter..!
  • tonight show with mr soylu