şükela:  tümü | bugün
 • edit: (bkz: hadi bilgi yarışması dolandırıcılık rezaleti) bunu da buraya koyayım da belki birkaç kişiye fazladan ulaşır, sizi her platformda rezil edicem türkcell ve şürekası.. insanları dolandırmak neymiş görün, çiftlikbank bile sizden iyiydi be!

  bu arada pejmürde etmek ne diye sormuşlar

  pejmürde etmek: kazanamadığı belediyeleri kayyum yoluyla teröre destek verdi bahanesi ile ele geçirme işi...

  hadi et la...
  valla et... et de bak bi daha ki seçimde barajı geçebiliyor musunuz görelim hadi!

  çırpının bakalım nereye kadar çırpınacaksınız, ders almıyor da adam... bu söylemlere belediyeleri komple kaybettiler, şimdi kayyumlar ile geri alırız zannediyor, e genel seçimlerde ne yapacaksın?

  böyle devam et arkadaş, hiç bozma, bence görevden de al gücün yetiyorsa imamoğlunu, al da kendi ellerinle 2023 e cumhurbaşkanını tayin et ;)
 • sarayda isim şehir hayvan oyunun bir değişiğini oynuyorlar.

  oyun şöyle;

  sana bir kelime veriliyor sen de onu cümle içinde kullanıyorsun.
  emine hanım, mutmain diyerek, oynama hakkını süleyman bey'e devretmiş
  pejmürde kelimesini cümle içinde kullan demişler.
  gördüğüm kadarıyla başarılı olmuş.
  sıradaki oyuncu bakalım hangi kelimeyi cümle içinde kullanacak.
 • sayın soylu bu millet de sizi pejmürde edebilir. bunu da unutmamak lazım. son yerel seçimde uyarıları dikkate almadınız herhalde.
 • memleket öyle bir yer ki hdp'nin temsil ettiği kitlenin oylarını alan iktidar oluyor; belediye başkanı seçiliyor; çünkü %15'lik türk milliyetçisi blok kabak gibi ortadan ikiye bölündü mhp ile iyi parti arasında, ancak birbirini dengeliyor; eskiden bu oylar akp'nin arkasındaydı; şimdi oradan kaydı kendisine gidecek yer arıyor; çok açık ki imamoğlu'nun bu oyları arkasına alması, bunu yaparken kendisine oy veren milliyetçi, muhafazakar kitleyi de rencide etmemesi bir sonraki seçimde nereye aday olursa olsun tüm kapıların ardına kadar açılması anlamına gelecek; sokaktaki vatandaş olarak biz bunu görüyoruz, akp'li politikacılar görmüyor mu? akp, bugün devletin kendisi olmakla kalmadı, 2002'de iktidara gelirken, güvenlikçi politika diye suçlayıp tersini önerdikleri ve bir kısmını da yaptıkları politikaları aynen kendisi uygular hale geldi; bu gidişle akp'nin büyümesi mümkün olmadığı gibi erdoğan'ın eskiden aldığı silme oy oranlarını da yakalaması imkansız; buradan mhp'yi dışlayıp barışçıl politikalara dönmeleri de çok zor; ellerinde ne kaldı, işte soylu'nun yaptığı gibi, imamoğlu, chp'nin üzerine gitmek; sabah akşam bunu yapıyorlar.
 • ekrem imamoğlu'ndan cevap gecikmemiş:

  - mutmain oldum.
 • güven
  özveri
  tecrübe
  ister süleymancığım. seni en son gördüğümde şaşkın tavuk gibi dolanıp oy istiyordun istanbul'da. akp'ye tarihinin en ağır yenilgisini yaşatttın.
  seni seviyoruz. akp'nin bitişinin simgesi gibisin. eksik olma.
 • soylu'nun imamoğlu için kurduğu cümle.

  detaylar:

  içişleri bakanı süleyman soylu, istanbul belediye başkanı ekrem imamoğlu’nun kayyumla görevden alınan belediye başkanlarıyla ile bir araya gelmesini eleştirerek, “buradan söylüyorum: işini yap, başımızın üzerinde yerin var ama işini yapmanın dışında başka işlerle meşgul olursan pejmürde ederiz. bu kadar açık ve net” dedi.

  https://www.mynet.com/…pejmurde-ederiz-110105813791

  komikli edi büdü:
  sanırım sn. erdoğan sn. soylu'yu yeni bir lider çıkarması için görevlendirdi.
 • norm ender'in bu konuyla ilgili vecizesini şuraya bırakırım

  (bkz: keltoş babana koş)
 • aynen devam soylu, akp'nin batışının simgesi gibisin. daha fazla konuş ltf:)