şükela:  tümü | bugün
  • lanetten çıkış editi: 01.08.2019 tarihi itibariyle lanet olası lanetim kaldırıldı. baba geri döndü.

ön edit: lanet olası bu başlık yüzünden, 24.7.2019-31.7.2019 tarihleri arasında lanetli çaylak yapıldım sözlük tarafından. hem başlık açmak için karaketer sınırlaması koyacaksın, hemde açılan başlığı beğenmeyip, açan yazarı çaylak yapacaksın. koyayım böyle işe ya.
    moderasyon tarihçesi

basligin tam hali; “süleyman soylu’nun saat satan afrikalilar ile ilgili aciklamasi” olacakti, karakter sinirina takildigindan bu sekilde acildi.
    tanim: ss’in saat satan afrikalilar ile alakli olarak, artik izin vermeyeceklerini acikladigi aciklama.
    haberin linki
    bu da konuya iliskin yorumum
  • her kuşu öttürdük, bir derdimiz saat satan zenci kalmıştı denilesi açıklama..
  • 2018’de 268 bin yakalandı.

bizim sınır dışı olarak nitelendirdiğimiz toplam 2018 yılında 56 bin göçmen var.

ikisi de aynı söylemden neredeyse arka arkaya cümleler.

5'te 1'ini sınır dışı etmişler yani.

kalanları naptınız, beyoğlu'na mı saldınız?
  • insani açıdan en düzgün ve ahlaklı grup bu insanlar sığınmacıların içinde. aferin.
  • türkiye cumhuriyeti devleti'nin içişleri bakanının kafayı kimseye zararı olmayan, sadece ekmeğinin peşinde koşan insanlara taktığını gösteren yersiz açıklama. suriyeliler diyoruz suriyeliler, problem onlar.
  • arkadaş ne ümmetmiş ne suriyeliymis ne ensar mis bilmem neymiş memleketi sınır dışı ederiz ama bunlara dokunmayiz dokunamayiz diyen bir aciklama.

(bkz: bu neymiş ya)
  • `suriyelilerle ilgili çok önemli stratejik adımlar ortaya koyduk` diyen biri ne kadar ciddiye alınabilir ki?

(bkz: çirkin süleyman)
  • sanirim bunlar avrupa birligine elimizdeki tum multecileri iteleme hazirliklarinin bir parcasi diye dusundurmus karardir.
  • ben size diyorum, türkiye'de yapılan islamcılık değil öz be öz, saf arapçılıktır. şerif hüseyin bunlar kadar arapçı olamaz. suriyelilerin dilenmesiyle, dükkan açmasıyla, çalışmasıyla ilgili bir şey söylemiş mi? hayır. hatta üzerine basa basa sınır dışı etmeyeceğiz demiş. kayıtlı oldukları ile götüreceklermiş. afrikalının farkı mübarek arap ırkından olmaması. iran türkleri türkiye'ye kaçıp sığınsa kapıdan çevirmezlerse ben de eşoğlu eşeğim. bu adamları 17 yılda babamdan iyi tanıdım.
  • aynı özverinin 1000000 katını din kardeşimiz diye bağrınıza bastığınız nargileci sefa pezevenkleri için de bekliyoruz başganım.
281 entry daha