şükela:  tümü | bugün
 • istanbullu dayıdır. içişleri bakanı süleyman soylu'ya "her şey çok güzel olacak" diyerek dumura uğratmıştır. kaynak

  dayı : inşallah her şey çok güzel olacak
  soylu : her şey çok güzel olacak
  dayı : inşallah
  soylu : biz daha iyi olacak, daha güzel olacak diyoruz
  dayı : inşallah
  soylu : sen bizi destekle boşver ya
  dayı : inşallah
  soylu : biz türkiye'de çok işler yapıyoruz, hem morale hem güce ihtiyacımız var hem istikrara ihtiyacımız var. sen istikrardan yana ol.
 • ekrem imamoğlu sloganının herkesi yakaladığını gösteren dayı.

  soylu da "her şey çok güzel olacak" diyor başta, sonra çeviriyor lafı.
 • buyuk resimi goren herkesin anlayabilecegi olaydir. amerigan yapimi airpod kullaniyor dayi arkadaslar. buyuk resimi gormenizi istiyorum.

  airpod'u kim uretti? apple.

  apple'in kuruldugu eyalet neresi? pensilvanya.

  pensilvanya'da kim oldugunu soylemiyorum argadaslar, sizler biliyorsunuz.

  feto hala icimizde, "hersey cok guzel olacak" diye diye, gozumuzun onunde buyuyor.

  bu chp'de feto valla bak. kilicdaroglu, imamoglu falan. hepsi birisinin "oglu." neden diye dusundunuz mu? allah sana o beyni neden vermis kardesim? dusun diye.

  bunlarin babasi fettullah gulen!
 • çok büyütmeyin.
  sloganı karıştırmış klasik akp li seçmen.
  adamların beynini yaktılar, ne kimin sloganı, mottosu farkında değil.
 • o değil de gerçekten halkla muhabbeti beceremiyorlar. çünkü samimi değiller . herkesin gözünün feri sönüyor bunları görünce.
 • hadi partili cumhurbaşkanı'nı dünyanın en saçma şeyi olsa da anlıyorum fakat partili iç işleri bakanı ne lan. iç işleri bakanı akp sloganı ile etrafta dolaşıyor. saçmalık.
 • akp yöneticileri bir bu videoyu bir de ekrem imamoğlu'nun şuvideosunu izlerlerse neden kaybettiklerini ve kaybedeceklerini anlarlar. akp'nin istanbul'da neden kaybedeceğini gösteren videodur.

  iç işleri bakanı'nın gezisini tarafsızca izledim. insanlar yanına bile yaklaşmıyor, korkuyor. "aman başımıza bir iş açarlar" çekincesi herkeste var. akp seçmenleri bile tırsıyor. en girişkeni bile sınıfına müfettiş gelmiş ilkokul öğrencisi modunda. yaban samimiyetsiz gönül almalar vs...

  bir de imamoğlu'nun videosuna bakın. çocuklar dakikalarca otobüsün peşinde koşuyor. abi olarak görüyorlar. bu adamda şeytan tüyü var.
 • süleyman'dan daha soylu olandır.
 • soylu da karşılık olarak her şey çok güzel olacak demiştir. yalnız soylu'nun tavırları ilginç. insanın oy vereceği varsa bile bunu gördükten sonra vermez.
 • istanbul dışından bildiriyorum. geçen çarşıda gezerken benzer şey başıma geldi. partili olduğu belli biri esnafla hoş sohbet yapmış sıkıca tokalasarak vedalaştı. sıra geldi veda sözüne.

  - her şey çok güzel olacak ( kısa süreli bir dumur anı) pardon pardon daha güzel olacak.

  kahkahalar eşliğinde diger esnafın yolunu tuttu adam.

  bu slogan seçilirken amaç ampülün üstüne üstüne vuran kitlelerini tutmuş imamoğlu sloganından kafalarını karıştırarak koparmaktı. ama dün 1 bugün 2 seçmenler imamoğluna ısınmaya devam ederken görüyoruz ki en tepedekiler bile sloganı daha kendileri karıştırıyor.

  eskinin hayır'lı olsun vakalarına döner yakında.