• kişilerin mahrem hallerinin görünmemesi ve soyunurken vücutlarında beklenmedik bi olay warsa toparlamaları için düşünülmüş bi nevi fırın...

en garip olanı kadınların soyunma kabininde soyunup daha sonra doktorun yanına gitmeleridir, ne fantazisever insanlarmışsınız arkadaş, açsana oturduğun yerde.
  • bi de mağazalarda "aman da üzerimizde nasıl duruyo acaba " kabinleri wardır. bi de terlik bulunur orda, bi gün olsun cesaret edip de giyemem terliği, işkence halinde tekrar ayakkabıyla uğraşırım...

giymişsin takım elbiseyi, terlikle çıkıyosun; yakışır mı abi o elbise hayır bi de sahibinin ayağında mantar wardır, parayla hastalık satın alırsın dabıl olur... olsun, denicem olm.
  • (bkz: soyunma odasi)
  • (bkz: dusakabin)
  • ayrıca (bkz: kabin)
  • kiyafet degisikligi ya da goz banyosu icin kullanilirlar.

guzide bir universitemizin havuzunun soyunma kabinlerindeki essek gozu kadar delikleri vardi ki bir yandan soyunmak lazim, bir yandan kici basi kapatmak. ayrica yan taraftaki dilberin orasini burasini anca ruyanda gorebilecekken, su an sadece 3 santim kadar uzaginda, ne yapacagini sasirir insan *. bir gun hic unutmam, duvari delip hamile biraktim dilber dudakli yari.

daha yetenekli arkadaslar icin (bkz: kapali ayrani ellerini kullanmadan acmak).
  • en ilginç fantezilerime konu olan mekanlardan biri. diğerleri için; (bkz: uçak tuvaleti) (bkz: limuzin) (bkz: mutfak) (bkz: çalılık)...

ayrıca (bkz: çılgın fantezilerin adamı)*
  • girerken verdikleri "kaç parça" sorusunun cevabı olan tabelaların ne bok işe yaradığını yıllardır anlayamadığım ve sormaya da çekindiğim mekan. çıkarken parçalardan birini cebe atmış mıyız diye mi bakıyorlar nedir, öyle bir kontrol de fark etmedim henüz.
  • kadinlar, kadinlarimiz... size sesleniyorum! kabinler burnunuzu karistirip duvarlarina surmeniz, makyaj malzemelerinin elinize bulasan kisimlarini yine duvarlara surerek temizlemeniz, islak mendil ve hatta kullandiginiz pedleri atmaniz icin degildir. "tuvalet bulamiyoruz, napalim?" diye utanmadan uste cikacaklar icin de cozum cok kolay; tuvaleti kullanmayi rica ettiginiz hicbir restoran/lokanta/cafe vs. sizi geri cevirmez. lutfen tuvaleti kullaniniz.
  • hiç sevmediğim, olmadığı halde klostrofobim varmış gibi hissettiğim yerler. en ferahları bile bende fenalık yapar.
hesabın var mı? giriş yap