şükela:  tümü | bugün
  • çok mantıklı. yardımcı olmak için gelen mağaza çalışanına bunun bir büyük göğüslüsü var mı gibi lojistik desteği olmasıyla tercih sebebi
  • mudo city'nin soyunma kabinlerinde yapilabilecek aktivite. yeni baslayanlar daha az risk barindiran bir opsiyon isterlerse istanbul arastirmalari enstitusu tuvaletlerinde alistirma yapabilirler.
  • açık ara en keyifli aktivite. yakalanma korkusunun verdiği heyecan, adrenalin tarif edilemeyecek kadar güzel. birde içeride ufak tabüre varsa pozisyonlar konusunda sorun yaşamazsınız.

p.s: partnerinizin ağzını elinizle kapatmayı unutmayın.
  • az genis olmali soyunma kabini, cogu kabine kicim zor sigiyor ya benim.
  • en büyük hayalim. bir bu kaldı yapmadığım. şöyle kafa dengi bir kız bulsam çok kolay olacak bu iş*
  • yermi kalmadı birader ?
  • oyle abartilicak ve vaowluk bir sey degil.

ara sira ( senede 6 - 7 filan ) gorustugumuz olgun f.buddy'im n. ile benim istegim dogrultusunda yaptigimiz sey.

bu biraz hala utangac bir tip.
    ulan seviyorum ya seni n. tatli kadinsin vesselam.*

gecen misafirim oldu. ben de bunu yasamak ve yasatmak vs istiyordum. n dedim seninle yemek cikisi boyle boyle yapalim. yok ya nasil yani ya oldu bu. ya sen bana bırak git kotuna etegine bak sevgili hesabiyla ben girerim her türlü kime ne filan kabul etti.

neyse ne yemegimizi yedik çıktık ay yapamam uy gorurler derken ya bi duygularını korkularini bir kapat sesime odaklan ne diyorsam yap dercesine girsene sen su x magazasina dedim.

girdi. ama oyle de bir utangac cekiciligi var ki arkadas orada tutup, neyse iste *arkasinda gidiyorum. kalcalara tavim o ara. net olarak sapigim yani. bilerek. müşteriyle ilgilenen poposu ilgimi ceken hos kiz hoşgeldiniz deyince sanki sen bizi rahat birak tadinda bir sagol cekip takibe devam ettim. kiz da uzaklaştı zaten.

bizimki bir gomlek ile kot aldi eline. magaza da cok kalabalık. biraz zeka piriltisi güçlü herkes anlamistir aslinda burasi neresi.*

bu elindekilerle bana dondu cok heyecan vericiydi o donus bile! sanki bir mazlum ceylan. ben basimi heyecan yapma kiz gir gir der gibi odaya yönlendirdim. pardon kabine neyse iste.

girdi perdeyi cekerken bana bakti. orada 2 turbanli kardeste ( yaslari 19 20 ) bizimkinin tersi olarak bulunuyordu. yani sevgili arayan sevilmek isteyen tarzda heyacanli ama kiz kiza simarik halde. cok hosuma gitti bu. isime geldi bu ikilinin ortama sagladigi bahane cozumu.

uzatmayayim. ikiliye eh en iyisi kabine girip yardimci olmak sanirim dedim. guldu dışarıdaki. oyle boyle keh kum eh meh ben bir bakayim derken daldım askim ne yaptin diye. n. oylece şaşkın halde bekliyordu. sakasina selamun aleykum deyip girdim.* yandakiler cakmasin diye oldu mu ustune derken elleri calistirdim biraz. sonra dudaklara calistim. kotuna yoneldim dur mur ay uy derken agzini kapatip ya sen karisma sus dedim. arkasini dondurdum biraz surtunme biraz oral 5 dakika takilip ciktim. perde disinda bir seyler oluyordu. o ses karambolunde kabinin orada gezenlerin gidip gelenlerin aha girecek heyecani acayip zevkli ve adrenalinli bir sey. n. de benden 2 dakika sonra cikti. eve girene kadar kafasi yerdeydi. ya ciktik dedim n. amma uzattin kizim ya ne bu kapris boşaldın mi yoksa!? * yok ya deli sus be uf diye diye gittik. iyiydi ya.