• genellikle ecnebi soyunma odalarinda gorulen hadisedir. bircok gencimiz, her sene yabanci memleketlerde bu sebepten telef olmaktadir.

  yillar yili kendine bir cevre edinmis, belli bir yasa gelmis, hayatindan memnun olan bunyeler soyunma odasina giderken baslarina geleceklerden habersizdirler. ancak ne zaman ki dolabin kapagini kapatmasiyla, yaninda siyahi irktan biri * anadan uryan sekilde belirdiginde, hayatin anlamini sorgulamaya baslar gencimiz. ilk baslarda morali cok bozulacak, hatta kadere isyan edecektir. ancak ne zaman ki yaninda siyahi irktan biri yerine asyali bir genc, tum naifligi ile belirir, o zaman saha kalkar gencimiz. kendine guveni gelmis, bambaska biri olmustur. bu acidan cok onemlidir soyunma odalarinda ciplak gezmek. insanin gununu mahvedebilecegi gibi, bir anda kendine guvenini saglamlastiran, mutluluk asilayan bir unsur haline gelebilir. *
 • sıklıkla (bkz: çük) boyu muhabbetlerinin açılmasına neden olan durum. eğer bamya kadar bir çükünüz varsa bütün soyunma odasının alay konusu olmanız kaçınılmaz. bununla birlikte her ne olursa olsun yere düşen sabunu almak için de yere eğilmemek lazım.
 • bağyanlara ait soyunma odalarinda bazen korkunc manzaralar yaratan eylem. yere kadar gogusleri, portakali asmis selulitleri ve killariyla dolanan disi kisiyi gordukten sonra sabah sabah yildiz tilbe gormus gibi olabiliyo insan.
 • ayrıca ülkemiz sınırları dahilinde de bu eylemde bulunan insanlar mevcuttur. odtü kapalı yüzme havuzu soyunma odasında da dal daşak gezen (bkz: dal daşak gezmek) bi amcaya rastlamıştım zamanında. ve evet ecnebiydi zannımca kendisi.
 • "isimi hakkiyla yaparim insani"nin cekinmeden yapacagi harekettir. ha biz ideal bir turk genci olarak ne yapiyoruz? "bu kadar soyunsam bana yeter" diyerek donumuz uzerimizde, cekinceli bakislarla etrafi suzuyor, zenci ve asyali penisleri uzerinden agirlikli ortalama alip standart sap boyunu buluyoruz. oysaki ecnebi arkadaslar boyle mi? adam soyunma odasi mantigini benimsemis soyunuyor, giyinmesi gereken yerde giyiniyor. bole bole ilerlemis medeniyletler. ha medeniyetler catismasi olur mu derseniz, yere dusen sabunu almaya calisarak pek tabi bunu da pratik yolla ogrenebiliriz. ha ben yapmam o ayri. sivi sabun candir...
 • soyunma odasinda baskasinin olmasi yada yalniz olmaniza gore , ileride olacaklarin degisebilecegi bir durum.
  (bkz: dimdizlak)
 • boğaziçi üniversitesi'ndeki kapalı havuzun soyunma odasında türk olsun yabancı olsun yaşlı amcalar tarafından bolca gerçekleştirilen hadise.
  gençler normal bir şekilde kabinlerde giyinirken amcalar artık eski hamam alışkanlığı mıdır nedir bilinmez uluorta donlarını indirmekten çekinmemektedirler.
  kim ne derse desin, soyunma kabini varsa gereksiz ve yersiz eylem.
 • seksi bir vücuda sahipseniz yapabileceğiniz, tersi bi durumsa kesinlikle yapılmaması gereken gerizekkalıca eylem. türk örf ve adetlerine uymaz ama yasak değildir.