1. salı günleri ege tv'de yayınlanan nezih tartışma şeysi. 20:30 civarı başlıyor.

nedim atilla: chp'yi seven ama nesnel davranan kıdemli gazeteci.
    ümit yaldız: değerini bir gün ulusal kanallar da bilecek eminim, bilgili, genç gazeteci.
    gönül soyoğul : kadın gözü ile olaylara değişik bakış açıları getiren ama sanıyorum siyasetten pek hazzetmeyen uzlaşmacı gazeteci.

ulusal kanalların yapay gündemlerinin temcit pilavı gibi her gün her gün ısıtılıp sunulmasını izlemekten zevk alan malaklardansanız diyeceğim bir şey yok benim sözüm diğerlerine.

çoğunlukla izmir il sınırı içinde kalsalar da gerçek şeylerin konuşulduğu tartışma izlemek isterseniz bunu izleyin derim, hatta tek geçerim. bir ikincisini bilen varsa özel ileti gönderiversin, haftalık keyfim ikiye katlansın.

örnek
  2. ulusal kanalda da ayni ismi tasiyan bir program bulunmaktadir. cuma aksamlari saat dokuz da baslayan programin tekrari pazar aksamlari ayni saatte yayinlaniyor. programin sunuculari yasar okuyan, tayfun içli ve bir insan daha var.
  3. gazeteci nazli ilicak ve tayyar safak'in hazirlayip ilicak'in sundugu trt'de yayinlanan siyaset ve sohbet programi. ulusal radyo tv tarafindan trt kurumuna hazirlanan program 1992, 1993 ve 1994 yillarinda yayinlanmisti. her bölümde kesinlikle bir sarkici olup, parodilerde zihni göktay ve müjdat gezen gözükmüstür.

cem karaca'nin konuk sanatci olarak ceviz agaci adli sarkisini söyledigi bir bölüm. diger konuklar ise suat suna, cem boyner, taha akyol, toktamis ates, fehmi koru ve zihni göktay...
    http://www.youtube.com/…wbsadasekyc&feature=related