şükela:  tümü | bugün soru sor
  • izleyici kitlesine bir anket yapsanız %70'i malum partiye oy verecek olan iki dizidir.
    dizi oyuncularının belki yarısı askere bile gitmemiştir, belki gitmiştir. zamanında cast ajansından peydah olup televizyon ekranlarına kendilerini atan oyunculara, "gel bak bu ara bu işte para var, piyasası güzel." diyerek rol verilmiş olan işlerdir.

    kötü oyunculuk ve abartılı senaryo akar.
  • savaşçı benim daha hoşuma gitti. sözü beğenmedim işin aslı gerçeği. bir de savaşçı dizisinin başrol oyuncusu yani yüzbaşı kağanı oynayan kişinin hemşerim (ankaralı) olduğunu öğrenince, bir de dizinin kısmen de olsa ankarada geçtiğini öğrenince tercihim savaşçı oldu.
  • söz dizisi hakkında konuşacak olursam, oyuncuların yapmacık ve kötü oyunculuk sahnelemesi, senaryonun da abartılı ve aynı zamanda ağır klişeler ile dolu olması...vb nasıl bir yapım olduğunu hemen belli ediyor zaten. 3-5 yabancı dizi izleyen, az buçuk film kültürü olan bir insan bu diziye 10 dakikadan fazla dayanamaz.

    en basitinden çolak diye bir terörist rolünü oynayan serhat kılıç'ın konuşma tarzına, abartılı hallerine, düz diyaloglarına bakılabilir dizinin ne kadar kötü olduğunu anlamak için.