şükela:  tümü | bugün
  • karşınıza şöyle bir ibare çıkartan sözüm ona haber sitesi.

hani dayatma yoktu,zorbalık yoktu,nerde hak hukuk anlayışınız reklamlarınız yüzünden haber okuyamıyoruz çöplük gibi olan internet sitelerine gelen uygulamadan ne istiyorsunuz?

ben diğer bütün haber sitelerine girebiliyorum hepsinde de reklam var ama o reklamlar benim haber okumama engel olmuyor .adblock sağdan soldan gereksiz çıkan reklamları kapatıyor adam gibi reklamı al engel olmasın.

hani siz halkı düşünüyordunuz nerede sizin halk anlayışınız nerede sizin haberciliğiniz? tamam para kazanmak sizinde hakkınız ama bu hak için hileye başvurmaya gerek yok.

tek haber sitesi siz değilsiniz sizde olmayacaksınız siz kendiniz kaybedersiniz.

http://www.sozcu.com.tr/reklamsiz/reklamlarkapali

edit: şimdi bazı arkadaşlar taş mı yesin demişler. tabi ki emeklerinin karşılığını alacak bu insanlar buda neyle olur internet sitesi için reklamla olur en basitinden yada parası çok olan insan oraya yardım eder falan filan.

arkadaş gazete okuyacam diye siteyi açıyorum hop yukardan reklam iniyor aniden istemsiz reklama tıkla seni o sayfaya atsın haber okurken eziyet çek,video izleyeceksin ama 20 sn reklam var öncesinde , senin haber siten okuruna saygı duymuyorsa bu konuda bende beni bundan kurtaran bi program varsa kullanırım üstelik bedava olan ve yapılan bağıişlarla kendini çeviren bir program demek ki neymiş bağışlada olurmuş bu iş.

biz millet olarak işimize gelene sadece laf eder olduğumuz için tarafsız düşünemiyoruz aynı şeyi sabah gazetesi internet sitesi yapsaydı buralarda binlerce hakaret içeren entry girilirdi.

madem sözcü halkın gazetesi madem ki onlar için halk bu kadar önemli o zaman halkını düşünücen sende. reklam alacaksın ama önce bir kendin siteye gir okuyucu gözüyle bak rahatsız olmuyorsan koy reklamı .madem halkın gazetesisin paradan önce halkın gelecek.

bak milliyet hürrüyer ntv onedio falan filan hepsi reklam alıyor adblock varkende reklamları var ama rahatsız etmiyor. benim gibi daha çok insan bu sebepten sitene girmediği zaman sen zaten aldığın reklamı da alamıyacaksın.umarım vazgeçersiniz çünkü ben adblock'u kaldırmıyorum çok şükür ortalıkta milyon tanede haber sitesi var ha bi eksik ha bi fazla.

ikinci edit. siteye şu an girebiliyorum eğer yazdığımı görüp beni ufakta olsa kaale almışlarsa kendilerine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sevgiler saygılar.
  • --- spoiler ---

@@||sozcu.com.tr/*/assets/js/ads.js
    --- spoiler ---
  • adblock plus for firefox kullanarak siteye giriş yapabiliyorum. böyle bir sorun gözlemlemedim henüz.

edit: bende de sorun başgösterdi. eğer ciddi ciddi böyle bir işe girişeceklerse, kendilerine yazık ederler.
  • adblocker'ın sözcüyü engellemesi olarak da bakabiliriz bu olaya. bence daha makul ve yerinde bir bakış açısı olur.
  • bu ne amina koyayim http://cl.ly/…3w/image 2016-04-04 at 9.49.17 pm.png girmiyorum lan sizin sikik haber sitenize, memlekette duzgun bir iki gazete kaldi, onu da kendi elinizle siktiniz. tumden yasakliyorum siteyi adblock'tan kendime, gider baska yerden okurum.

ozgurlukcu kafasinda gorunup dinciden daha gerici olmak boyle bir sey iste.
  • karşılığında paralı ve reklamsız model sunduğu için bence gayet mantıklı bir engellemedir.

reklamdan rahatsız olan ayda 5 tl versin reklamsız bir şekilde siteyi gezsin.

amına koyim birazcık elinizi cebinize atın, beğendiğiniz takip ettiğiniz gazete madem, destek olun. reklam geliri kazanmasına karşıysanız siz gelir kaynağı olun.

taş mı yesin arkadaş millet anlamıyorum ki ne istiyorsunuz.
  • akit'in diğer taraftaki versiyonundan geldiği için şaşırtmayan hadise.
  • bunu bile savunan trolleri gördük ya ne diyeyim. ancak vay arkadaş! diyorum
  • benzeri forbes'ta da yasanan hadisedir.
  • gençler saçmalamayın!

adamların reklam gösterimlerimi engelleyip bedavadan gazete okumakla bayide gazeteyi okuyup geri bırakmak aynı şey. o reklama katlanacaksınız.

bu sebeple haklı bir harekettir.

zaten ne demişler; iyi hizmet, uygun fiyat, yüksek kalite. aynı anda bunlardan 2 tanesini alabilirsin. hizmet ve kalite istiyorsan ödeyeceksin.