şükela:  tümü | bugün
  • bu gözler haber sitesinin oyun sitesi açtığını da gördü ya pes artık söyleyecek bir şey yok...

özellikle 2007-2017 yılları arasında webmaster platformunda bayağı bir popüler olan (adsense gelirlerinin yüksek olması nedeniyle) çocuklar için oyun sitesi furyasına, nedendir bilinmez türkiye'nin tiraj sayılarına bakıldığından önde gelen gazetelerinden biri olan sözcü.com.tr de katılmış.

https://oyun.sozcu.com.tr/

arkadaş bu nedir allah aşkına ? yakışıyor mu sizin gibi bir oluşuma böyle oyun siteleri falan ? hedef kitleniz kim bu oyunlarla ? oyun crack'lerinin yayınlandığı bir forum sitesi açın da bari tam olsun...
  • hiç sevmediğim, okumadığım bir gazete.

ama bu konuda yanlarındayım. muhalif olması sebebiyle yaşadığı ekonomik baskıları azaltmak için böyle bir şey yaptılarsa bu utanç onların değil, türkiye demokrasisinindir.
  • karışmayın, eski emekli komutanlar 101 oynayacak.
  • adblock ile girilmesine şaşırdığım site. ayrıca eskiden fenerli döv diye bir oyun vardı.link
    aynısını malum kişiye yapmalarını bekliyorum.
  • tam bir clickbait çöplüğü olan haber sitesinin konuyu bir tık ileriye götürmesi durumudur.
  • online gazeteler arasındaki yarış iyice kızıştığından dolayı dertleri oyun oynatmak değil, seo'sundan yararlanmak olan gazete işidir.

bu furyaya diğer online'ların da katılacağını, hatta daha da abartabileceklerini tahmin edebiliyorum.

bu sebeple olumlu veya olumsuz bir şey söylemek zor. ben de orada yönetimde olsam ben de bu kararı vermek zorunda kalabilirdim.
  • (bkz: portal)
  • tanım: şaşırtmamış olandır.
    ülkedeki tüm haber sitelerinde aynı pespayelik var.

yemek tarifleri, imla hataları, kelimelerin anlamları, daha merak ettiğiniz diğer zırvaları için yazının devamı...
  • gazeteye olan düşmanlığınızdan dolayı cahilce eleştirmeyin, pek çok açıdan mantıklı harekettir.

gazete için ek bir gelir kaynağıdır, seo açısından faydalıdır, web sitesinin daha çok tıklanmasına yol açar ve hit artar, yeni kullanıcı getirdiği gibi var olan kullanıcının da sitede daha uzun kalmasına sebep olur.
  • sitelerine trafik arttırmak için kanımca harika bir fikir. yakında başka haber sitelerinde de görürsek şaşırmam. bari en çok oynanan oyunları ana sayfada paylaşsalar, güzel bir istatistik olur ve haberlerden bunaldı mı bir tıkla hemen bir " last ninja 7 " atıp rahatlar insanlar.

peşin edit: oyun adını salladım