şükela:  tümü | bugün
  • sözcü gazetesi'nin açtığı hasgtag... buradan okuyabilirsiniz ayrıntılarını...
  • bu başlığı dolduralım. zira türkiye'nin gerçek anlamda gazetecilik yapan nadir gazetelerinden sözcü. okuyucu sayısını ve yaptığı haberleri düşünürsek aslında ülkemizin gerçek anlamda gazetecilik yapan tek gazetesi.
  • bu manşeti atan gazeteye fetöden operasyon düzenleniyor. yazık. #sözcüsusarsatürkiyesusar
    link.
  • sözcü ülkenin gerçek sesidir ve bu yüzden eğer #sözcüsusarsatürkiyesusar link.
  • bugün sizi bi ayrı güzel okudum sayfa, sayfa çok şey anlatmışsınız. günaydın türkiye #sözcüsusarsatürkiyesusar link.
  • eski ortaklari f-tipi yapilanmayla kol kola ulkeyi peskes ceken ak itleri dunyaya ifsa ve rezil etmek icin desteklenmesi gereken hashtag.

özet: (bkz: sözcü, sapına kadar atatürkçü ve cumhuriyetçidir)
  • orada satılmış kalemler yoktur. orası ki lağım medyasının yazılı basın ayağına dahil edilememiştir. baskı, korku, iftira ve karalama politikaları ile olağanüstü hal döneminde kontrol altına alınmak istenmektedir. ama unutuyorlar. orada satılmış kalemler yok, orada korku yok.

ben adım gibi eminim ki bir kişi bile etkilenmez bunca baskıdan o mecrada, yürürler doğrunun ardından ölümden öte köy mü var ?
  • sabah elimde gören herkes bayiye koştu. "destek olmalıyız" diyorlar. ne mutlu yurdumun aydınlık ve güzel insanlarına.

gazeteciliği rahat bırakın!
  • sözcü mü? akp'nin koltuk değneği değil miydi o? yoksa kararsızlıktan başı döndüğü için kendini hamile sanan kadın mıydı?

insanın yada bir kavramın; hayatta ayakta duruş biçimi olur. yoksa küçük bir esinti gelir. pufff yıkılır gidersin.

not:kendinisolcusananlaramuhalifsolsporkulübümakamı
  • başka medya kuruluşları aynı sıkıntıyı yaşadığında, kimimiz itfaiye hortumu si(l)kmekle; kimimiz ise saçımızı taramakla meşgulduk!

kıyamet koparsa bizim gibi korkaklar yüzünden kopacak, benden demesi.