• instagram'da gezerken dikkatimi çeken öğretmendir.

kız dünyayı türkiye'yi geziyor instagram'da bunları paylaşıyor dans ediyor müzik yapıyor.

bizim başımız kel mi ?

ahan da instagram'i

znpzbey

edit : son zamanlarda yapılan öğretmenlere yönelik elestirilere gönderme amaçlı açılmış başlıktır.
    yoksa kıskandığım yok demek isterdim ama güzel yaşıyor maşallah.
    ayrıca her türlü eşitlikten yanayım dünyada her insan istediği yeri gezebilmeli yani onların standartlarını düşürmek yerine bizimkiler artsa fena olmaz.
  • lan olm bu kadar kıskanç olmayın be.
  • sözlük yönetimini göreve davet ettiğim başlıktır.
    (bkz: geldi yine tipini s*ktiğim) karikatürünün cuk diye oturduğu başlıklar bkz. ı otomatik olarak verilmelidir.
  • (bkz: viral)
    (bkz: viral reklam)

çok belli oluyor, azıcık gizleyin.
  • kazandığı parayı harcama şekli beğenilmeyen fenomen öğretmen.

kıskançlık duygusu ve eşek gibi çalışmaktan dolayı tatil yapamama gibi durumlar da düşünülünce tepkinin sebebi daha net anlaşılabiliyor.
  • full time gezgin yazmış ben onu full time zengin okudum iyi mi?
    yalnız olmadığımı söyleyin.
  • şimdi diyelim ki öğretmen maaşı 4-4.5 arası e 2 ay yattığı yerden para geldiğini de söylesek yani 9000? peki kaç euro? ben söyleyeyim 1530 yani anca hindistan gibi ülkelere gidebilir bir ingiltere lüks gelir bir amerika lükstür. dolayısıyla hayatı istediği gibi yaşamaya çalışan bir insana sırf biz yaşayamıyoruz diye nefret kusmamız hangi hümanistlik ilkesine giriyor? neyse biraz eriyen paraya bakın biraz ülkede saygın denilebilecek (bir bakıma olması gereken) mesleklerin algısına bakın ondan sonra eleştirin.
  • (bkz: tatlı kız)

yeşillendirmesini beklediğimi iletiver kendilerine. yeşili de anlatırsın artık.
  • özel sektörde hele ki o kurumda aldığı maaş 2500liradan fazla değildir. aileden zengin ya da özel derslerden biriktirdiği parayı harcıyordur. sanmayın ki tatili 2 ay emininki daha az tatil yapıyor. özel sektörü bilen bilir. ayrıca herkes istediği gibi hayatını yaşayabilir size ne? kıskanın çatlayın
  • şişe dibi gözlük göremedim, resim çekinmeden önce çıkarmayı prensip edinmiş anlaşılan.
hesabın var mı? giriş yap