*

şükela:  tümü | bugün
  • benim gözlemlediğim kadarı ile söz konusu ibiş olmayan yazarlardan en birincisi illa ki lacrima'dır ve eminim öyle de kalacaktır. tsan chan ve janli beyleri de sözlüğe gelip ibiş olmamak konusundaki üstün başarılarından dolayı kutlamak birer dizbağı nişanı ile onurlandırmak isterim. bugün bir psikoloji deneyi lacrima'dan, engin ardiç vocabulary'si ve haiku tsan chan'dan, benim anlamasam bile zevkle okuduğum matematik ve herşey konulu çalışmalar ise janli'dan sorulmaktadır. hayranlıkla takip ediyorum her birini.
  • keza hep rast geldiğim başarılı tespit (kafasında kalpakla orgazm olan rus) ve çılgın sarcasm yüklü*, bütün bunların yanında asla rahatsız edici olmamayı başarmış entryler de aziz kedi'ye aittir ki, hem okurken sandalyeden düşüren hem dil kullanımı ile neşelendiren çalışmalardır hepsi nazarımda.
  • (bkz: hall of fame)
  • evet sözlüğe hep ibişler gelmiyor, bazen sosyopatlar da geliyor olabilir mesela, hatta belki sözlükte multiple personality disorder'ı olanlar da vardır*, godoşlar olduğu kadar*. bunun dışında şunu biliyoruz ki aramızda kimileri var her şeyi takip ediyor, kül yutmuyorlar* ve hatta kimileri var ki sözlükteki erkekten dönme ortodoks merzifonlular ama ibiş değiller, bu kesin. bunlar hep başlıklarla tespit edilmiş şeyler, benim açıklamama gerek yoktu ama açıkladım, çünkü neden? çünkü aramızda laf anlamazlar da*, anlasa da anlamazdan gelenler de olabilir, çeşit olsun için.

    (böyle de üstten entry çekilmesi ile üzerime kalmış bir başlık, ibiş gibi yazılmış entryler bütünü oldu, kendimi tenzih ediyorum bu utanç duvarı eserden)