• dört bir tarafı saran ergenlerin benden iyi bildiği gibi 4chan thread'lerinde e-posta alanına sage ibaresinin girilmesi, thread'e yazılmasına rağmen thread'in bumplanmamasına neden olur.

(bkz: sage goes in all fields)

sözlüğe uygulanması halinde, misal, entry içeriğinde belirli bir öbek olduğunda, başlığa entry girilmesine rağmen başlık up'lanmayacak, çöp başlıklar arasında yerini daha çabuk alabilecektir.

malum sözlükte bir format, bir adap veya common sense kalmadı. her yer troll, her yer attention whore, her yer am göt muhabbeti, her yer yazarların üçüncü sınıf sitelerine/yavşak sosyal medya hesaplarına giden sinsi linkler, gizli reklamlar, saat gece yarısını bir geçe girilen algı entry'leri. sözlük yönetimi sanırım meltem banko alakalı başlıklar ve gg entry'ler haricinde pek bir moderasyon da yapmıyor. olabilir, ticari bir işletme sonuçta, nitelik yerine niceliği seçmişler, bana bok yemek düşer. ama olur ya, "nitelik de sıfırın bir tık üstü olsun" derlerse diye bu başlığı açıyorum.

kaale alınır alınmaz, aslen ikinci nesil bir ihtiyar olarak benim naçizane önerim budur. yıllar boyunca farklı lakaplarla burada zaman geçirmiş biri olarak "sözlüğün anası ağlatılırken sen naptın" derlerse buraya bir link atarım.
  • sage artık şarttır. zorunluluktur.
    engelleme, nick altında x troll diye yaftalama gibi aksiyonlara göre çok daha da demoğratihdir.
    sözlüğü sage kurtarır!
hesabın var mı? giriş yap