şükela:  tümü | bugün
  • sözlük yazarlarının kendilerine ait düşünceler, bilgilermiş gibi buraya yazdıklarının, esasında etrafından duyduklarından ve gördüklerinden ibaret olmasıyla açıklanabilecek hadisedir. en iyi ihtimalle alıntıdır.

    (bkz: hiçbirimiz özgün değiliz)
  • sonsuz döngü içinde aslında bir hiç'iz. no status, aslında yunusmuş; her yazdığı, aslında geçmişten bir alıntı.
  • (bkz: 10 ağustos 2017 bir ekşi yazarının dev saçmalaması) başlığının altını yeşillendirme nedeni olacak saçma başlık. bak bunu çalmadım, nasıl oldu?

    napalım amerikayı tekrar keşfe mi çıkalım hocam? her birimiz cern.de ayrı ayrı deneyler yapan akıl efsaneleri de değiliz seni hayal kırıklığına uğrattık kusura bakma. hadi yat artık
  • başlıktan anladığım kadarıyla büyük bir suç işlemiş yazar feryadı.
    kardeş ne yaptın annenin biriktirdiğini mi çaldın? büyükannenin kefen parasına mı el uzattın? ne demek herkes hırsız arkadaş? neyin yolunu yapıyorsun? hadi yol yapsan çalarsın o bir yere kadar anlaşılıyor bu ülkede (ben hala anlamış değilim) ama sen yol yordam demeden direk yardırmışsın. arkadaş bak kromozomları dahi anne babadan aldık ona eyvallah, insanın bildikleri, etkileşimleri ile ilgilidir, onu da anladık eyvallah ama "çalıntı" biraz tuhaf kaçmış.