şükela:  tümü | bugün
  • t:büyük yazar göçünden sonra, algoritma onayı denen saçma sapan sistemin ürünü bunlar. az sonra başlar "ince troll" , "engelle", "başlıklarını engelle" diyen aktroller. edit: yavşak yavşak omo %50 oy oldo diyor, edebi ile küfür etmeden iftira atmadan yazan kimseye bu aktroll tanımı yapışmıyor.
  • siktirin lan it oglu itler. yuzde 50 oyu olan bir partinin uc bes secmeni gelip birkac sey yazip ezberlerinizi bozunca hemen zirliyorsunuz aktroll diye. biz aktroll'sek siz boktroll'sunuz. size kalsa gece gunduz burda chp'yi, ip'yi, hdp'yi, feto'yu, pkk'yi, teroristleri yalayan yazarlar olsun. boyle mutlu oluyorsunuz cunku. amk karaktersizleri.
  • ak partililer ananızamı yürüdü de bu kadar çok korkuyorsunuz fikirlerinden
  • hepsi orospu çocuğu olduğu için ben siklemiyorum.
    siz de öyle yapın.

karılarını, analarını, kız kardeşlerini uzunun altına yatırmaya dünden razı tipler sonuçta.
    insan yerine koyup ciddiye almayın.
  • bir insanı aktroll olmaya iten nedenleri tekrardan düşünmeye iten hadisedir.
    allah kimseyi gargamelin yancısı azman, sauron un maşası saruman, yüzüğün peşindeki gollum, firdevs yöreoğlunun ayakçısı katya konumuna düşürmesin.

çok amin.
  • satılık sözlük hesaplarının hemen hemen hepsini aldıklarını düşünüyorum.
  • “bu milletin amına koyacağız” diyenleri destekleyen adamlar bunlar. milletten kasıt; bu trollerin anneleri falan.
  • arkadaslarim ben kendi halinde bir insanim. herkesin siyasi parti secme, sevme ozgurlugu var. herkesin kendince doğrusu var. troll falan degilim ama sizlerin hosuna gitmeyen fikirlerim oldugu icin troll yaftasi yiyorum.
    sozlukte troll var mi bilmem, ama herkes kendi fikrini ozgurce savunabilmeli. siz ki baskici, despot ve dahi diktator olduguna kani oldugunuz erdoğan'in politikalarini elestiren, her daim ozgurluk naralari atan insanlarsiniz.

birileri hukumetin politikalarini begeniyor diye etmediginiz kufur, yakistirmadiginuz yafta kalmiyor. asagilayip hakir goruyorsunuz sonrasinda da bu insanlardan oy almak icin hic olmadiginiz, olmasina dayanamadiginiz kimliklere burunuyorsunuz. komik duruyor, yakismiyor.

ne demiş ömer seyfettin "bu millet âlim değildir ama ariftir. bu irfanı sayesinde pek çok şeyi okumuşlardan daha iyi sezer, fark eder ve bilir."

önce insan olmaliyiz insan. herkese tşk.