şükela:  tümü | bugün
  • 24 haziran tarihinin yaklaşmasıyla vukuu bulmuş olay. görüyoruz ki muharrem ince meydanlarda kalabalıkları topladıkça ve ulusal kanallarda yandaş gazetecilerin sorularını ustalıkla alt ederek seçmenleri ekran başına topladı. kendisi emin adımlarla gelirken satılmış kalemler ve aktrollerde ince'nin en ufak bir ters köşe olmasını bekler oldular. bu durumun aynısını diğer sosyal mecralar için de söylemek mümkün. şu sıralar normal vatandaş olarak gördüğüm, sinekten yağ çıkartırcasına saçma sapan argümanlar ile başlık açılarak ince'nin toplum önünde küçük düşürülmeye çalışmaları. ama ne yaparsanız yapın ince'nin başkanlığa emin adımlarla yürümesine hatta koşmasına engel olamayacaksınız. bu millet artık sizden bunaldı,sıkıldı. artık halk yeni bir nefes istiyor. adalet,özgürlük ve eşitlik istiyor.
  • t:büyük yazar göçünden sonra, algoritma onayı denen saçma sapan sistemin ürünü bunlar. az sonra başlar "ince troll" , "engelle", "başlıklarını engelle" diyen aktroller. edit: yavşak yavşak omo %50 oy oldo diyor, edebi ile küfür etmeden iftira atmadan yazan kimseye bu aktroll tanımı yapışmıyor.
  • siktirin lan it oglu itler. yuzde 50 oyu olan bir partinin uc bes secmeni gelip birkac sey yazip ezberlerinizi bozunca hemen zirliyorsunuz aktroll diye. biz aktroll'sek siz boktroll'sunuz. size kalsa gece gunduz burda chp'yi, ip'yi, hdp'yi, feto'yu, pkk'yi, teroristleri yalayan yazarlar olsun. boyle mutlu oluyorsunuz cunku. amk karaktersizleri.
  • ak partililer ananızamı yürüdü de bu kadar çok korkuyorsunuz fikirlerinden
  • hepsi orospu çocuğu olduğu için ben siklemiyorum.
    siz de öyle yapın.

karılarını, analarını, kız kardeşlerini uzunun altına yatırmaya dünden razı tipler sonuçta.
    insan yerine koyup ciddiye almayın.
  • bir insanı aktroll olmaya iten nedenleri tekrardan düşünmeye iten hadisedir.
    allah kimseyi gargamelin yancısı azman, sauron un maşası saruman, yüzüğün peşindeki gollum, firdevs yöreoğlunun ayakçısı katya konumuna düşürmesin.

çok amin.
  • satılık sözlük hesaplarının hemen hemen hepsini aldıklarını düşünüyorum.