• yonetim goz gore gore eksisozlugun yok olmasina seyircilik yapiyor
  • ben en çok akp'li değilim ama ya da imamoğlu'na oy verdim ama diyenlere gülüyorum. tamam canım kardeşim sen akp'li değilsin ama akp çok iyi veya imamoğlu'na oy verdin ama artık vermeyeceksin. tüm teorileri çürüttün bu söylediklerinle. biz de bundan sonra belki ülkücü oluruz.
  • bunlar burda resmi tehditle, zorla barindiriliyor, baska açıklaması pek yok.
    tabak gibi 250metreden belli herifler.
  • bir insanı aktroll olmaya iten nedenleri tekrardan düşünmeye iten hadisedir.
    allah kimseyi gargamelin yancısı azman, sauron un maşası saruman, yüzüğün peşindeki gollum, firdevs yöreoğlunun ayakçısı katya konumuna düşürmesin.

çok amin.
  • sözlükte yazılan entrylerin çoğunluğunu oluşturan bir kıvama geldi bu hal. özellikle siyasi başlıklarda durmadan propaganda ve dezenformasyon pompalanıyor bunlar tarafından. muhalif görünümlü olanlar yani mamalı akpliler whatsapp ve telegram gibi yerlerden örgütleniyorlar belli ki, bir nevi mesai yapıyorlar. bu konu hakkında sözlük yönetimini göreve davet ediyorum, aksi takdirde bu işte sözlük yönetiminin de parmağı olduğu sonucu ortaya çıkıyor. kim bilir belki bi "ekşi sözlük files" ortaya çıkar günün birinde. (bkz: the twitter files) zaten kriminal ve anayasa tanımaz kime hizmet ettiği belli olmayan millet düşmanı sivil ajanlar tarafından sözlük yönetiminin, sözlük gibi aktroller tarafından basılmadığını düşünmek saflık olur.
  • satılık sözlük hesaplarının hemen hemen hepsini aldıklarını düşünüyorum.
  • tüm sosyal medya genelinde olan şey çünkü fırsat bu fırsat.

az önce istanbul anlık sayfasında bir video paylaşıldı adamın biri hepimiz mahsur kaldık bakın kar bu kadar diyip ayağını falan sokuyor kara hepimiz diyor tek o var ve konum adres paylaşmıyor. sonra admin kaldırdı gönderiyi.

karda mahsur kaldın tek şansın istanbul anlık sayfasına video atmaktı onu da herkesin gördüğü karı göstermek için kullandın.

he sayfa normal zamanda da böyle bu arada normal bişey de psylaşılsa altında binlerce imamoğlu mahvetti yazısı geliyor daha gönderi paylaşılmadan. bu trollerin maaşını biz ödüyoruz
  • kanserli hücre misali tam bitti derken yeniden nüksediyor... kanser olan vücut ya kanseri yener ya da yenilip sonunda iflas eder, üçüncü bir ihtimal yok.
    ekşi umarım bir an önce sağlığına kavuşur ve korunmak için daha iyi önlemler alır. hürriyet sağlık köşesini tavsiye ederim bu anlamda.
  • bu sıralar sayıları iyice artan.
hesabın var mı? giriş yap