şükela:  tümü | bugün
 • edit: başlık başıma

  listenin içeriği tartışılır, liste yapmak doğru yanlış tartışılır ama şunu söylemek gerek; aktrollerin yaptıklarını, yazdıklarını fikir/düşünce özgürlüğü kapsamına sokanın şerefine sokarım! troller o bok ağızlarıyla gazi mustafa kemal atatürk'e çamur atacaklar, akp ye oy vermeyeni terorist olarak lanse edecekler, iktidardaki beyfendilerin koltuklarını sallayan herkese fetöcü diyecekler, oruç tutmayanı, namaz kılmayanı vs vb islami şartları yerine getirmeyenlere yada müslüman olmayanlara ağıza alınmayacak sözler söylecekler, insanların giyimine kuşamına laf edip tecavüzü normal gösterecekler bende oo evet düşünce özgürlüğü diye sallamayacağım! bunu yapanında bu olayları fikir/düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendireninde ben serefine sokarım! evet burası chp binası değil başlığı açan arkadaşın dediği gibi... ama burası akp binasıda değil.
 • bugün başlığı açılan ak trol sıralı tam liste ile varlığını artık gözümüzün içine sokmuş ekşi sözlük yazarıdır.

  bir kaç gün önce gerizekalı'nın birinin nick altıma gelip hesabımın lord eddark bilmem kimin yedek hesabı olduğunu iddia etmesiyle bu tip yazarlar zaten radarıma girmişti.

  sen kim köpeksin ki insanları partisine göre siyasi görüşüne göre listeleyip fişleyip bir de utanmadan sıkılmadan tam listesini yapıp yayınlayabiliyorsun?

  bu cüreti sen kimden alıyorsun?

  sen kimsin de senin her an içinden bir melih gökçek, daha fenası bir rte çıkacak kötünün iyisi adayını eleştirdiğim için; adı geçen isimlere dair çekincelerim olduğu ve bunları ifade ettiğim için bana aktroll diyebiliyorsun?

  hadsiz!
 • nitelikli fişleme yaparak, insanları kin ve nefrete sürükleyen, en azından bu akıma hizmet eden kalitesizlerdir. yugoslavya bölünmeden evvel bir şekilde birlikte yaşayan boşnak - sırp komşuların, bir gece sonra birbirini kör bıçakla doğradığını unutmamalı. çok salak adam var. bu liste yapıp linç çağrısı yapan tipleri mahkemeye vermek lazım. en azından bu konuya eğilmeli.
 • secim sonrasi meshur baslikta toplasirlar